| Tudor_Ionut_1986 a întrebat:

Salua vreau si eu niste injuraturi pentru un prieten de al meu care este mai betiv de felul lui... ceva de genul ordinar, betiv notoriu, mort in cada laughing)). Va multumesc.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

mai bine îl ajuți să scape de dependența asta, decât să îi vorbești urât.

| Tudor_Ionut_1986 explică (pentru anonim_4396):

Pai tocmai ca in felul asta poate se trezeste la realitate si se lasa de boasca laughing oricum e un fel de a glumi cu el si intelege asta laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Tudor_Ionut_1986):

nu așa îl ajuți.

| devil32angel23 a răspuns:

Hei de cat sa scrim injuraturi pe acest site nu ai face mai bine sa il ajuti cu ceva sa l ajuti sa treaca peste sa l faci sa nteleaga ca nu e bine ceea ce face.

| Tudor_Ionut_1986 explică (pentru devil32angel23):

Este mai complicata situatia in cazul lui... a aflat ca este tatic si omu este panicat laughing