| StudioObscen a întrebat:

De ce o persoană nu i-ar răspunde la salut unei alte persoane de sex opus? Care credeți că ar fi motivul/motivele?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cine stie pot fi multe motive, poate nu te a auzit

| Violleta2022 a răspuns:

Pentru ca nu-l respecta!
Pentru ca nu-i pasa de acela, sau nu vrea sa-l vada in fata ochilor.
este evident ca nu-i face placere sa-l vada si ii ocoleste privirea, tratandu-l fara respect.

| Nemessys a răspuns:

Sunt baiat. Si de cele mai multe ori nu raspund la salutul fetelor. De ce? Pentru ca majoritatea ma saluta asa. cum sa zic eu,,, de-a-n ***" si de ce sa raspund la un asfel de salut. Oricum, o fac deoarece dupa fata par mai timid si sa vada daca le raspund sau nu. Oricum, sunt o groaza de motive penibile. Asa ca daca motivele sunt penibele nu mai bine le ignor?

Ma rog, asta nu inseamna ca le ignor chiar pe toate. Dar ma pricep sa citesc omul foarte bine. Asa ca dupa fata, dupa tonalitatea pe care o foloseste si modul cum saluta, imi dau seama cam ce fel de persoana este. happy Asa ca nu le raspund la alea care nu le suport.

Oricum. nu inteleg care-i faza. Daca o fata ignora un baiat e perfect normal, dar daca un baiat ignora o fata. vai de mine. e ratat, e fraier, e timid, o sa moara singur si bla bla bla... -_- Adica asta este anormal. Orice baiat trebuie sa vorbeasca cu orice fata pe scurt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te place, nu te respecta. Salutul e o forma de respect, daca nu te saluta e clar ca nu da 2 bani pe tine.

| Adiadictie a răspuns:

Disperarea