| Bubu a întrebat:

Care credeti ca sunt motivele pentru care se schimba unele persoane?

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Niciunul. Oamenii raman aceeasi in esenta tot restul vietii.Se schimba doar in aparenta impinsi in majoritatea cazurilor de circumstante si sunt atat de lasi incat sa dea vina pe altii datorita schimbarilor la care sunt supusioh go on

| Hmmmm a răspuns:

Intamplarile d zi cu zi si oamenii din jurul nostru ne schimba enorm d mult. o persoana nu se schmba d p o zi p alta, se schimba in timp.
totodata un om se poate schimba dupa o intamplare d p urma carea a suferit enorm, a avut un accident sau d p urma unei intamplari care l-a facut sa isi schimbe anturajul.
cu timpul toti ne schimbam si daca vrem si daca nu. d obicei ne schimbam fara sa ne dam seama, alteori ne schimbam pentru ca nu ne mai place d noi insine, pentru ca hotaram noi ca "d maine nu voi mai asa" sau ne schimbam pur si smiplu ca sa le fim p plac celor din jurul nostru.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Influenta anturajului si experientele traite(pozitive si negative). Numai bine!

| marrr a răspuns:

Experientele.

| lyrics a răspuns:

Suferintsa, ambitsia(dorintsa de a fi o persoana mai buna), se mai poate schimba si pentru cineva, timpul...
etc.
st mai multi factori
tongue

| KryssuxD_9221 a răspuns:

Hmm... faptul ca incerca sa fie ca alte persoane, sunt prost influentate, se plictisesc sa fie cele din totdeauna sau se plictisesc de cum era inainte sad

| 80Cris a răspuns:

Motivul numit '' viata ''.