| Ager1977 a întrebat:

De ce oare mereu cand mă atinge o fată de mai multe ori ..chiar și simple atingeri gen pumn în umăr, palma peste mână, împins usor... incep să mă umezesc!

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In momentele in care esti in preajma unor fete cu care esti in relatii foarte bune si mai ales daca fata de acele fete simti/ai anumite sentimente de atractie sentimentala, chiar si o simpla atingere iti poate provoaca emotie urmata de o excitatie mai mult sau mai putin intensa. Si de regula, in astfel de situatii glandele bulbouretrale incep sa produca lichid preejaculator chiar si daca esti virgin fiindca asa functioneaza fiecare penis care d.p.d.v. medical este clinic sanatos. Sanatate!

| Sofer a răspuns:

Te exciti pur si simplu. ceva normal.

| Robertandrei4858 a răspuns:

Te exciți, la fel e si când vei face sex. încearcă sa te masturbezi cel putin o data pe sptamana si vei vedea ca nu te vei mai umezi.

| Ager1977 explică (pentru Robertandrei4858):

Nu vreau să mă masturbez! Si in plus doar mă umezesc dar nu mi se scoală in preajma fetelor!

| danyda a răspuns (pentru Ager1977):

Masturbarea este ok si pari foarte impotriva...Si umezeala este normala, mai ales daca nu ai inceput viata sexuala. Sa vezi dupa happy

| dani420 a răspuns:

Te exciti doar. Sa vezi cum o sa fie după ce iti începi viața sexuală laughing