| mona a întrebat:

Dar ce parere aveti de fetele care umbla cu barbati casatoriti si mai ales mai in varsta?

Răspuns Câştigător
| IcsD a răspuns:

Depinde daca acea fata sta cu el din interes.
Daca il iubeste nu cred ca varsta conteaza. Ptr mine nu. Bine nici cu unu de 30 de ani sa nu stai la 15 ani.
Dar daca eu am 15 si el 20 e ok. Pentru ca daca as sta cu unu de varsat mea el acum e preocupat de jocuri gen: Metin. Counter Strike

33 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Cu bărbaţi căsătoriţi e ca pixu'.
În schimb, dacă umblă cu bărbaţi mai în vârstă dar care nu au altă relaţie, e în regulă. În fond, cine-aş fi eu să judec relaţiile dintre doi oameni maturi?

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dar ei de ce umblă cu ele? Curve sunt făcute de ei dacă o fac pe bani!
Ele sunt libertine, pot alege. Bărbații au obligații și nu trebuie să fie "curvari"!
Pa, pa.

| mgtow a răspuns:

Fraiere.

Apache
| Apache a răspuns:

Pitipoance gen monica columbeanu...
ce crezi ca pot ele sa vrea de la acele persoane.in afara de bani?

Apache
| Apache a răspuns:

@vεηiη
se vede treaba ca te simti...

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Pi eu cred ca exista dragoste doar pentru bani! adica daca tipul ar fi casatorit,ar fi un betiv notoriu, nu ar avea bani si pe deasupra ar fi si mos cred ca nu ar avea niciodata succes la o femeie mai tanara ca el cu multi ani! stand sa analizand asa la rece cate relatii ai vazut din astea unde ea este fff tanara si fff frumoasa si el sa fie un mos, betiv fara bani si casatorit! asa ca acele femei care suporta un barbat doar pentru bani mi se par lipsite de caracter si de orice scrupul adica nu le duce capul sa faca ele singure banul ci banul le face pi ele!

| Psihoyounger a răspuns:

Atâta timp cât mi mă afectează, de ce aş avea vreo problemă?

| NickiMinaj a răspuns:

Pierd multe chestii faine pe care n-au cum sa le gaseasca la 'iri'...

| PinkPanther a răspuns:

In nici un caz una buna, sau sunt niste cu**e infecte carora le pasa doar de ele, sau niste proaste naive care chiar cred ca porcul de el e victima in propria casatori (de asta nu divorteaza ca ii e prea rau in casnicie).

| baru a răspuns:

Sall. Au pretentii. Din toate punctele de vedere. Pa

| alina_9433 a răspuns:

Scuze pentru adevar :: curve

| IcsD a răspuns:

Bine sa nu se bage in casatorii. Eu ma refer decat la dif de varsta dar sa fie necasatorit! Si ai mei sunt despartiti straight face

| vεηiη a răspuns:

Foarte bine ca le merge bine la fete. laughing
Ce pot sa zic, treaba lor...e viata lor nu a mea, daca ele se vad fericite asa de ce ar trebui sa comentam noi?
Cat despre barbatii mai in varsta care-si iau o pustoaica din asta sa-i stoarca buzunaru, na ca pot sa zic, mi-e mila de fraieri rolling on the floor

| vεηiη a răspuns:

Auzi`"apache" explica-mi si mie. pitipoanca inseamna sa stai cu unu pentru bani? Mai informeaza-te si apoi poti reveni cu un comentariu.

| vεηiη a răspuns:

Sa le dai limbutse la pitipoance cand is pe stop.
Ce problema ai tu cu fetele care stau cu baieti doar pentru bani.
Ti-e ciuda ca nu sta niciuna cu tine ca nu ai bani sau pentru ca te-a lasat fosta pentru altu? laughing

| vεηiη a răspuns:

Jelli... Bitches first smug
Asa ca... dupa tine kiss!
Chiar crezi ca ma impresionezi cu replicile tale powered by google? laughing
Am mai vazut proaste, nu mai surprins cu nimic!

| vεηiη a răspuns:

Giuly iti doresc sa o sugi pana te ineci, iar tu jelli iti doresc acelasi destin, vorba lui Ombladon "sa nu o zgarii cu dintii".

| PrecioussGirl a răspuns:

CURVE
PANARAME
asta s-a intamplat cu tatal meu oh go on
niste curve. nai ce sa le ceri

| Adriana1019 a răspuns:

Parerea mea este ca sunt bagacioase, needucate si ar da orice ca sa le fie acordata atentie, desi exista FOARTE putine cazuri in care fetele iubesc pe cineva mai in varsta cu multi ani(dar necasatorit).

| Lacoste a răspuns:

Sunt foarte plictisite si n-au ce face.

| Roberta a răspuns:

Aceste fete dau dovada de multa imaturitate. Sunt prea mici sansele ca acesti barbati sa-si paraseasca femeile(eventual si copii) si sa se casatoreasca cu " prospaturile ". Sunt materialiste, si cred ca li se cuvine totul.

| monicutza_5552 a răspuns:

O parere ffff rea... eu cred ca ele au un anumit interes sa faca lucru astatongue

| dany3la a răspuns:

Bine ce poti sa spui despre niste curve?
Acele curve distrug familia.Si mai ales daca sunt si copii.

| norbee1994 a răspuns:

Foarte simplu sunt toate pe interes iti dai seama cad vezi badigarzi din club mosi cu pustoaicele

| Me_2404 a răspuns:

Ele nu-si dau seama ca poate omul acela are copii si pe copii aia ii afecteaza si nu se gandeste ca acele fete vor doar banii si acel barbat vrea doar o "prospatura"winking

| rolly3342 a răspuns:

Barbati casatoriti care umbla cu alte femei...nasol

| Iisusa a răspuns:

Vεηiη, îţi doresc o moarte lentă şi dureroasă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Materialiste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@vεηiη, când te sinucizi big grin?