| madalina_1780 a întrebat:

De ce oare se baga parintii in relatia copilului? ca sa sufere? de ce oare nu se gandeste la viitoru pe care trebuie sa il aiba? nu inteleg. ce as putea sa fac ca sa fie relatia mea la fel ca la inceput?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pentru că nu sunteți suficient de maturi iar când veți realiza ce este viața (când de rea este ea) atunci veți putea voi vorbi pentru voi, părinții fiind în fundal iar voi în linia întâi.
Pa, pa.

| Floreenofficial a răspuns:

Pai iti vor binele.trebuie sa ii spui baiatului ala sa iti ignore parintii si gata! succes!

| cristina a răspuns:

Mda
trec si eu prin ceva
asemanator
adica treceam ca acumstraight face
in fine
toate` s trecatoare

| luciana200972 a răspuns:

Dc va iubiti cu adevarat nu lasati pe nimeni sa va desparta, va fi greu dar veti reusi. luptati pentru relatia voastra. de multeori parintii nu-si dau seama ca ne fac rau fara sa vrea.

| kamy18 a răspuns:

La mine la fel e aceeasi situatie parintii mei au fost contra relatiei mele pana cd am fugit de acasa si siau dat seama ca au gresit iar acum se inteleg foarte bine cu prietenul meu si familia sa.asa sunt in totalitate majoritatea parintilor pana cd nu vede ca a pierdut nu isi da seama de raul care il facewinking

| daniela26 a răspuns:

Nu este bine sa distrua o iubire, oricum daca iubesti nu va reusi nimeni sa te desparta de persoana iubita