| Alle97 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati! Spuneti-mi va rog ce as putea face ca sa imi 'imbunatatesc' relatia cu parintii mei. Au inceput sa ma certe pentru. orice chestie pe care o fac, dar mai ales ce pot face sa ma inteleg mai bine cu mama mea?

Răspuns Câştigător
| cosmin333 a răspuns:

Pai tu ai inceput sa cresti sub ochii lor si ei vor sa te tina din scurt happy trebuie' sa ii intelegi... nu stiu ce ai putea sa faci...banuesc ca este bine sa stai de vorba cu ei pe acest subiect.

1 răspuns:
| Lisadream a răspuns:

Acorda mai multa atentie lucrurilor care sunt importante pentru ei