| Cristyn a întrebat:

De ce oare tot ce ie frumos se termina asa de repede?sad

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Aici este vorba despre perceptia timpului.Momentele frumoase sunt scurte iar cele triste lungi. Dar ambele momente se aseaza in amintre.Primele pentru a te motiva sa zambesti cand simti ca te doare sufletul si cele din urma pentru a-ti aminti ca atunci cand esti fericit sa iti aduci aminte cum era cand suferai si sa il intelegi pe strainul care sta abatut pe banca

| Narfundo a răspuns:

Vorbe de oameni morti. Creka nu mai e mult si o sa vina infectia aia biohazard.Vad ca numai zombie avem pe aicilaughing

| Damian a răspuns:

Pentru ca nu pretuim destul de mult cea ce avem langa noi, iti dai seama ce frumos a fost dupa ce s-a terminat, daca am putea da timpul inapoi ce frumos ar fi nu? Fi recunoscatoare pentru ce ai si va dura vesnic...

| GeorgiSiAtat a răspuns:

Are dreptate damian.asta este.tot ce e frumos dureaza putin! dar daca nu ar fi lucrurile urate din viata.gandeste-te ca nu am mai aprecia deloc lucrurule frumoase!

Răspuns utilizator avertizat
| iuliana1221 a răspuns:

Si ce-i urat se termina repede iar balanta trebuie sa fie in ekilibru...tongue

| diavolita_4468 a răspuns:

Finca asa e viata