| catalinaloredana a întrebat:

De ce cand facem dragoste prietenul meu se termina repede? El spune ca nu sepoate abtine cand e langa mine si ca de aia se termina repede pentru ca ma iubeste prea mult? Oare e adevarat? Se termina repede pentru ca ma iubeste prea mult?

Răspuns Câştigător
| cossmy a răspuns:

Deci.per ansamblu la toate rasp. Are oarecum legatura cu starea sufleteasca.Adica tu il exciti foarte tare, deci clar te place enorm(cel putin) si in momentu in care mai treceti si la actiune, nu se mai poate abtine, mai ales daca e mai la inceput. Asa ca faceti mai multe numere...Se termina o data, a doua oara se va termina mai greu, a 3 a oara si mai greu...si cat faceti pauza, ca sa nu stai tu sa te uiti, poate sa lucreze si el cu limbawinking. Asa ca nu'i nici'o problema, faza cu "te iubeste" e de fapt altfel zis "ma exciti de mor!"

8 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Eu cred ca mai degraba e incepator si e de inteles ce i se intampla. Daca il iubesti ar trebui sa ii fi alaturi si sa vorbesti cu el despre asta cu multa grija, caci e un suBiect dureros pentru orice baiat si il poti jigni foarte usor asa!

Si, nu, nu e vorba de iubire, ci de organismul lui care este inca sensibil!

| glamour a răspuns:

Se termina repede ca poate nu are experienta sau pur si simplu nu se poate abtine. nu stiu daca si iubirea e un factor pentru problema voastra dar stai linistita ca se va rezolva. sunt trucuri ca sa nu mai termina asa repede. bafta si fi alaturi de el daca il iubesti si intelege-l.

| Ciprian a răspuns:

Se temina repede din lipsa de experienta. I-al cu binisorul, nu avea pretentii inca de la inceput. Nu stii ce iti poate rezerva viitorul.

| Bibutzu a răspuns:

Poftim? ce legatura are sexul cu iubire sufleteasca? sexul este strans legat de excitatia vizuala. n-are nikio legatura cu. iubire din suflet.adika. nu stiu cum sa te fac sa intelegi! contactul intim s-a terminat repede deoarece el nu sia putut controla excitatia.ar trecui sa se invete sa se controleze. altfel contactele intime vor fi din ce in ce mai scurte...nu stiu spune-i cand face sex sa nu se mai gandeasca la senzatia placuta si sa se gandeasca la altceva. corpul lui e problema. nu-s poate controla hormaniiniki decum ca te iubesc prea mult si de aia nu-ti poate face fata...

| Kittynika a răspuns:

I se intampla asta fiindca este:
-prea excitat;
-nu stie sa se controleze;
-are o problema cu ejacularea precoce;
-inca nu v-ati obisnuit unul cu altul, schimbaty pozitia!

| andreyxplode a răspuns:

Baiatu intotdeauna se termina prima oara mai repede... incerca mai multe numerehappy

| Leon_6129 a răspuns:

''ma iubeste prea mult?" ti-ai raspuns singura laughing

| Boy_6590 a răspuns:

Incearca alte pozitii.si ar trebui sa invete sa se controloze...sau incearcati si dupa ce se termina, a doua oara dureaza mai mult(sa schimbe prezervativul) happy