| anonim_4396 a întrebat:

De ce pe prietena mea o incomodeaza sexul oral dupa cateva minute.ms

8 răspunsuri:
| Just4FunHD a răspuns:

Daca tu ii faci ei si ea se simte incomodata, asta inseamna ca nu e obisnuita si ii se pare aiurea. Invers la fel. Tu trebuie sa fii mai atent cu femeile. Lor le place sa le spui tot ce tie iti place nu doar sa auda ca te exciti. Incearca sa comunicati si sa-i spui ca iti place cand te saruta acolo, dincolo, ca e mai bine daca ar face asa.etc. Detalii, dealii, detalii femeile adora detaliile.

| User a răspuns:

E afonarolling on the floor

| Delire a răspuns:

Poate se simte putin jenata!

| Anakatsu a răspuns:

Gandeste-te ca tu ar trebui sa sugi timp de cateva minute un creion de 4x mai gros tu nu te-ai satura?

| Raresik a răspuns:

Probabil penisul tau are un gust neplacut. inainte de a face sex oral. spala penisul happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

nu stiu ce sa spun mai intreab-o daca ii place daca nu. vezi tu (da cu detaliile sunt de acord dar pentru ce se simte jenata? doar aia e cel mai frumos cand face o femeie sex oral )

| Alice789 a răspuns:

Draga tony.
ai incercat vreodata sa faci sex oral?
incearca si apoi nu vei mai pune aceeasi intrebare.
a face sex oral este o arta, necesita dexteritate, rezistenta, etc.etc.
nu e atat de usor pe cat pare.

| panyman200 a răspuns:

Mai, poate baiatul se refera la momentul in care el ii ofera sex oral. nu stiu, nu e destul de explicitbig grin