| BruneTTe_1409 a întrebat:

Cum este sexul oral? happy

13 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Delicios love struck

| elasexygagica a răspuns:

M-am udat toata la raspunsul lui @liviu42, dai funda, a dat un raspuns mai mult decat execelent droolinglove struck

| liviu42 a răspuns:

Din ce punct de vedere?

| liviu42 a răspuns:

Tehnica de baza in sexul oral: Acopera dintii cu buzele, cu gura in forma de "O" dar totusi nu intinde buzele, lasa-le moi si normale. Cu o mana tinand de baza penisului, fa o miscare continua de alunecare a gurii peste penisul in erectie, introducandu-l in gura atat cat sa te simti confortabil. Stai acolo pentru o secunda, doua si apoi retrage-te cu aceeasi miscare de alunecare in sus privindu-l in ochi pe partener (daca acesta are ochii pe spate inseamna ca ai inceput foarte bine! ). Apoi – spre fericirea lui – repeta aceste miscari. Foloseste-ti si limba miscand-o in jurul penisului. Dupa ce stapanesti bine aceste lucruri poti incerca alte "smecherii" cum ar fi rasucirea mainii in timp ce executi miscarea de du-te / vino.

| liviu42 a răspuns:

Daca fata vrea sa stie cum se face sex oral, ce aveti cu ea?

Răspuns utilizator avertizat
| maradi3 a răspuns:

La inceput,de curiozitate sau asa cum am mai citit aici,sa nu fii mai prejos decat alte prietene care au facut! Apoi,cu timpul iti va placea si de fiecare data vei vrea sa incepi cu un oral,si tu si prietenul tau,iar cand il vezi pe el fericit,te vei simti si tu implinita! Placerea va fi de partea amandurora fiindca si el iti va raspunde cu aceeasi moneda si atunci vei simti ce simte el cand il "lucrezi"! Bafta si,daca-l iubesti, nu va dati inapoi de la asa ceva! Totul e permis intr-o relatie, cu conditia sa fiti amandoi de acord!

Răspuns utilizator avertizat
| cristi2415151 a răspuns:

Dami nr tau de telefon, si incerci pe minelaughing

| REMiXDJ a răspuns:

Este cea mai eleganta placere pe care o femeie eu poate face unui barbat - placerea e si de partea Ei, insa depinde de igiena barbatului in primul rand si de varsta si experienta - la varste pana in 25 de ani experientza in sex nu e mare si nici penisul nu e dezvoltat complet - in materie de sex oral, primul sex normal si oral al unei fete care isi incepe viata sexuala, specialistii in domeniu recomanda pentru fetele tinere si care o fac pentru prima data barbatii intre 30 si 50 ani, asta o arata studiile.

| Cipi65 a răspuns:

@Gabi87 mda si mie mi s-a sculatlaughing