| GoguLoV3lipitoOarea a întrebat:

De ce puneti intrebari prostesti aici la D/S?

9 răspunsuri:
| anka89 a răspuns:

Nu inteler de ce te deranjeaza! fiecare face ce vrea si pune o intrebare unde vrea si la ce categorie vrea. Daca nu vrei sa o citesti nu esti obligata treci mai departe.Atata bataie de cap cu asa mica "problema". Daca nu ai vazut cei mai multi pun intrebari tampite si prostesti, asta ar trebiu sa te deranjeze.Si nu cred ca ii vorba de educatie cum au spus mai sus, ii vorba de alegerea fiecaruia.

| rino90 a răspuns:

Dc ai pus-o si u pe asta?

Răspuns utilizator avertizat
| shadow72 a răspuns:

N-au d lucru

| aleexuţ a răspuns:

Uite asa ca fapt divers happy. eu personal nu prea postez aici decat cand e nevoie. dar unii vad ca asta e cea ma "populata" categorie si posteaza aici.

| JensenB a răspuns:

Tu eu, si restul pers. decente de aici, ne intrebam asta.
Urasc cand vad "scuze, d,. categorie.".
Mda ce pot sa spun. Asa sunt ei educati.

| Cruciades a răspuns:

Da tu de ce pui aceasta intrebare stupida? daca ai fi citit ai fi aflat ca acest site este facut pentru a raspunde la tot felul de intrebari. thdaa si vezi? eu iti raspund tie logic nu conteaza ce intrebare este o pui si daca este afli raspunsul

| Inutza0102 a răspuns:

Cea mai prosteasca este asta:shttp://www.TPU.ro/......ci-la-d-s/

| Stein a răspuns:

Retarded question, retarded answer