| Beniamin_Vida_1987 a întrebat:

Ma puteti lamuri si pe mine de ce puneti tot felul de intrebari prostesti? ca sa va contraziceti unul pe celalalt sau care ar fi motivul sau scopul?

7 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Nu știu de alții dar pe mine mă amuză ce găsesc la categoria asta. Am văzut aici și focul iadului, zgomotele iadului, pe Satana făcând sex cu Dumnezeu, fanatici, muzică satanistă până și filme porno cu maici. Cum să nu-ți placă categoria asta, e mai amuzantă ca T/A.

| DrunkenRat a răspuns:

Fun. I entertain you, you entertain me. Thus, we live longer.

| Nuvăsufăr a răspuns:

Din pură lipsă de ocupaţie.

| n0matterman a răspuns:

Pentru că brânză topită.

| SadBoyForever a răspuns:

D-aia ca sa se mire p...r*$**tii ca tine rolling on the floor esti multumit acum?

| Beniamin_Vida_1987 explică (pentru SadBoyForever):

Multumesc de raspuns. Fara ca sa zic eu ceva asta arata cat de incult esti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E exeprimare libera e ceva fb dar din pacate e pierdere de timp pentru ca nu ai cu cine vb doar cu cativa