| BETTY_3018 a întrebat:

Care sunt cele mai prostești întrebări TPU?

Răspuns Câştigător
| ionik13 a răspuns:

Cele de genul :Cati ani ani? Funda!;
Ce mai faci? Funda!;
Ce melodii va plac? Funda!;
Ce culoare au ochii tai? Funda;
Cand te-ai nascut? Funda cine raspunde primul;
Cine ghiceste numele meu din variantele:a, b, c? Funda;
Cat e ceasul peste 1 minut, acum, peste nu stiu cat timp? Funda;
Cum o cheama pe mama/tatal tau, sora /fratele, varul, unchiul, matusa etc? Funda;
Ce culoare va place mai mult mov sau verde, negru sau roz, rosu sau galben etc? Funda;
Primul care raspunde primeste funda!;
Cati ani ai? Funda;
Cati ani crezi ca am? fundita;
Ce zodie esti? Fundita primul raspuns care e la fel ca mine sau iltimul raspuns;
Cine imi da cont pe Metin level -Ninja sau - Cu nu stiu cati prieteni -? Funda; Sau cont pe IMVU sau pe Webkinz?;
Cine credeti ca e mai frumoasa /frumos dintre - si -; Sau cine canta mai frumos din Jilli si Chunk si care va place mai mult? fundita;
De unde esti? funda cine raspunde primul, ultimul, cine e din aceeasi localitate cu mine;
Ai prieteni? Cati si cat de bine va intelegeti? Funda;
Care e tara ta preferata? funda;
Unde ai vrea sa calatoresti? funda;
Ce animal de casa ai? Cum il cheama? Funda;
Ai avut o intamplare neplacuta? spune-o! funda;
Ce parere ai despre rochia asta si poza? sau despre mine si poza? Fundita;
Ai curaj sa renunti la id-ul tau de mss? funda;
Ma cunosti? funda;
Ai masina? ce model? funda;
Ai copii? fata sau baiat? funda;
Si toate cele care nu sunt folositoare la ceva. Realizezi ca si intrebarea ta e una de genul? Suncera sa fiu uneori si eu mai intreb chestii de genul doar ca sa ofer funda si sa acumulez puncte. Oricum felicitari o intrebare de nota 10!
Sper ca ti-am fost de ajutor si poate de ce nu? primesc si funditabatting eyelashes :dwinkingwinking thumbs up o sa iti dau o cerere de prietenie sper sa o accepti!

4 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Alea de genul "Care sunt pasii de urmat ca sa devin vedeta?".

| PhotoIsMyLife a răspuns:

Bună!
Cele gen:
" Care are id lu JB (, demmi, cleo, şi mai multe vedete de la desene) are fundă!"
"Cât e ceasul? funditzzzză mare!"
"Ultimul care imi lasa un raspuns are fundita:p deci care?"
"Ce culoare are ochiul tău? Funda"
" Ce melodie ascultaţi acum, fundă!"
"Pe tine cum te cheamă?"
"Ghici câţi ani am, cine ştie primeşte fundă şi vot"
"Care e culoarea ta preferat? cine ştie primeşte funditză!"
"Pe ce dată sunteţi născuţi? fundă cine e ca mine"
"Care este zodia ta? sau Ce zodie eşti? funda "
"Care e culoarea ta preferată? fundă şi vot!"
"Bună ce faci?"
"Cine îmi dă şi mie cont pe IMVU, pandada, metin 2, etc. dau fundiţe!"

Şi multe alte!
Baftă!

| Dragosgan a răspuns:

Cred ca acelea ale copiilor care se masturbeaza cu periuta de dinti, fac sex la 10 ani, nu stiu sa vorbeasca limba romana etc.

| Twitter a răspuns:

Si asta este una dintre acele intrebari!