| anonim_4396 a întrebat:

De ce vad pe TPU atitea intrebari prostesti?

17 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Din simplul motiv că moderatorii aprobă postarea lor.
Pa, pa.

| shadovv a răspuns:

Pentru ca sunt multi filozofi pe TPU...

| Maariiaa a răspuns:

Bună,

Prostia omenească îl face pe om să recurgă pe internet la întrebări puse aiurea,prostesc,fără să îl ajute. big grin O întrebare trebuie pusă cu un scop,să te ajute cu ceva. De exemplu o întrebare în materie de muzică,haine, filozofie. happy
Nu văd cum administratorii admit, dar asta e problemă veche.

| Lime a răspuns:

Pentru ca utilizatorii se plictisesc si incep sa posteze intrebari prostesti. happy

| Andrei07565486 a răspuns:

Pentru ca: mintea este slab dezvoltat laughing)

| RoseOfTheFire a răspuns:

De ce ne intrebi pe noi intreaba-i pe cei care le-au pus.

| BubbleShoot a răspuns:

Din pacate pe acest site fiecare intreaba ce doreste.nu esti nevoit/a sa le citesti sa le raspunzi.de aceea siteu se numeste TPU (toti pentru unu) adica uni scriiu intrebari si noi raspundem daca stim si vrem.pentru ca la randul tau si tu postezi niste intrebari care noua ni se par prostesti.ok? don't tell anyone

| akka4 a răspuns (pentru BubbleShoot):

Da BubbleShoot ai dreptate... dar sa puna si ei intrebari daca chiar au nevoie de raspuns si daca chiar nu il gasesc pe nici unde tongue sau daca au o dilema ceva... nu vin cu tot felul de intrebari de genul (cati centimetrii are un metru? sau cate ore are o zi?). sa vina si ei cu niste intrebari adevarate nu asa scrise din plictisealawinking

| BubbleShoot a răspuns (pentru akka4):

Pai da.da poate chiar nu stiu laughing si de aia intreaba.(bine da ar putea cauta pe net ca ar gasi mult mai repede) :*

| Maarriaaa a răspuns:

Pentru ca unii se plictisesc prea tare.

| Cartoş a răspuns:

1. Prostire omenească.
2. Vor să-şi bată joc de alţi membrii TPU, şi se cred amuzanţi dar ei de fapt, sunt penibili (cei care pun întrebări prosteşti).

| oanard174 a răspuns:

Deoarece exista multi oameni p...i, iar altii mai intreaba si la caterinca.

| YooCata a răspuns:

Uni nu au ce face si pun intrebari aiurea...
Exemplu: http://www.TPU.ro/......prostesti/

| chomper a răspuns (pentru YooCata):

laughing e tare faza laughing
chiar ca e o intrebare aiurealaughingbig grin

| akka4 a răspuns:

Din cauza ca ciumpalac se plictiseste si se baga si el in seama cu niste intrebari stupide. in loc sa dea un search pe google prefera sa streseze toata lumea cu intrebarile lui...

| firefox6 a răspuns:

Acum eu nu stiu de ce vezi tu...eu vad pentru ca am ochi! :-)

| chomper a răspuns:

Pentru ca uni intreaba de plictiseala laughing