| anonim_4396 a întrebat:

De ce ragusesc după ce ma masturbez?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Trebuie sa fie o gramada de masturbare, daca ajungi sa regusesti de la ea laughing
Ia o pauza si masturbeaza-te odata la 3-4 zile si vei vedea ca dispare raguseala.

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Deoarece esti unicat, dar ce faci in timp ce te masturbezi, strigi hai Steaua? Sau cînti imnul Stelei,, sau melodia oșteanului Gigi, cu noi e însusi Dumnezeu pam pamlaughing

| RAY a răspuns:

Din cauza transpirației de după orgasm

| Hammurabi a răspuns:

Răgușeala apare datorită unei mici dereglări hormonale (exces de testosteron) generată de starea de excitare care apare la masturbare.

Răspuns utilizator avertizat
| Robert265 a răspuns:

Pentru că te forțezi și îți ți respirația și faci des concluzia e că organismul tau e obosit și trebuie să nu o faci chiar des și când o faci respira și nu te grăbi că nu e indicatIti soliciti toată energia și buna dispoziție decât asta mai bine nu o mai faci și o lași pe alta data

| Andreas2021 a răspuns:

Te masturbezi cu mana, clasic?

| sussybaka2 a răspuns:

Eroare din fabrica