| justmegirl a întrebat:

De ce rasa chow chow are limba albastra? cine stie Funda

scuze de categoriehappy

Răspuns Câştigător
| Denyuzzu a răspuns:

Chow chow este o rasa, nu exista rasa de chow chow... deci toti cainii de rasa chow chow au limba albastra... Funda. big grinhee hee

2 răspunsuri:
| Andy_2640 a răspuns:

Au mancat chupa chupslaughing)

| Iasmy_Iasmina_1996 a răspuns:

Exista o legenda care spune ca atunci cand Dumnezeu a creat cerul i-a cazut o picatura albastra pe jos, iar chow chow-ul a lins-o si de atunci are limba albastra.Totusi,alaturi de Shar-Pei, sunt singurele rase care au aceasta caracteristica. https://www.youtube.com/watch?v=9QWDk_KM4i4 al meu o are movalie :D