| 123girl335 a întrebat:

De ce se cearta cuplurile care se iubesc?

12 răspunsuri:
| forever4you a răspuns:

Diferite motive, neincredere, gelozie oh go on.

| IMC90 a răspuns:

Monotoie, paranoia, greseli.
Daca gasesti o metoda sa rupi primele 2 cauze (ca pe a III-a nu ai cum) ai sanse ca relatia sa dureze mult.

| KasdfghjNY a răspuns:

Parerea mea este ca nu exista relatie perfecta, insa ce nu te omoara te face mai puternica! Adevarata provocare a unei relatii este sa treci peste aceste momente! Iti urez succes!

| unknownn a răspuns:

De la prea multa iubirelaughing

| RAY a răspuns:

Lipsa maturizari, relati facute in graba, neincrederea, lipsa sinceritati, seriozitati etc

daca pornesti in graba o relatie sti cum va sfarsi? tot in graba, problema e ca in ziua de azi ne grabim prea mult, parem maturizati fizic dar mintal nu prea cred

Răspuns utilizator avertizat
| GoddessMaui a răspuns:

Din naivitate, orgoliu sau plictiseala.

| R1e2b3e4c5a6 a răspuns:

Ca se supara din niste chestii minuscule.

| abNb a răspuns:

Asta e un paradox al vietii, sau nu stiu cum sa ii spun. Si eu cu toti prietenii mei foarte buni ne certam aproape de fiecare data.
Sunteti prea la fel, prea compatibili! Nu stiu daca intelegi happy

| Razorsharp a răspuns:

Din cauza geloziei.

| IuliaRoxana a răspuns:

Din diverse motive.Ba ca s-a uitat el la nu stiu cine, Ba ca ea vorbeste cu nu stiu care, adica gelozie mai pe scurt

| OFetita15 a răspuns:

Pentru ca cite odata nu sint de acord unul cu altul