| anonim_4396 a întrebat:

Persoanele care se iubesc se cearta, sau invers?

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
si una si alta..nu e nici o relatie fara pic de cearta, atat timp cat nu e distructiva, merge un pic, dar daca duce la extreme.
O primavara frumoasa sa aihappy

| mona a răspuns:

Persoanele care se iubesc se cearta cel mai mult si sti de ce? pentru ca impacarea e mai dulce...

| Whemilly a răspuns:

Pentru mine persoana iubite este universul meu, lumea mea cateodata e ploaie...atunci cind ne certam insa oricum de fiecare data dupa ploaie apare curcubeul si e imposibil ca intr-o relatie sa nu fie macar o cearta happylove struck

| cumvacumvacumvacumva a răspuns:

Persoanele care se iubesc cu adecarat de cearta, chiar daca nu ar trebui, se cearta deoarece sunt gelosi( motivul a multor certe)

| NicuBoss a răspuns:

Hmmmm cam complicata intrebarea dar pot sa tio explic deci:persoanele care se iubesc se cearta pentru ca sunt gelosi doar stii cum se spune daca nu esti gelos nu iubesti si iubitii respectiv sotii se mai cearta din cauza banilor si nu ai cum sa te casatoresti cu cineva si sa fi cu el 50 de ani si sa nu te fi certat deloc cu el