| anonim_4396 a întrebat:

De ce se feresc barbatii de femeile frumoase? Vazusem raspunsuri la alte intrebari in care s-a spus ca "barbatilor le plac femeile frumoase, dar ele nu pot avea relatii serioase..."

Răspuns Câştigător
| ExistaMosCraciun a răspuns:

Am auzit varianta " pai ce, bah, sa mi-o...(aia) altul? "
Asta, ca nu sunt in stare de o relatie serioasa, e o prejudecata. Parerea mea.

4 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

Stii? O femeie frumoasa este 0.Nu e nicio diferenta intre niciuna doar ca cele care sunt frumoase sunt figurante si nu poti sa ai o relatie serioasa intr-adevar cu 99% dintre ele fiindca sar din floare in floare si cauta tot timpul ceva mai bun... niciodata nu e multumita si daca te paraseste e sigura ca poate obtine cel putin unul ca tine + alte beneficii...Pentru mine nu inseamna nimic mai mult decat celelalte.

| Vizitiul a răspuns:

Pentru ca obrazul subtire, cu cheltuiala se tine, si-i criza.

| kiss a răspuns:

Depinde de femeie, barbatii nu se feresc de ele insa nu toti isi doresc mai mult decat o aventura, in general femeile foarte frumoase sunt mandre, superficiale si foarte scumpe, isi spun " sunt frumoasa deci merit mult mai mult..." eu ma intreb cum de o mare parte dintre ele sunt singure? dar repet, depinde de femeie, nu toate-s asa.

| cevacumva a răspuns:

Pentru ca le este teama ca nu o sa o poata pastra mult timp langa ei deoarece o sa eu ia altu