| VrRos780 a întrebat:

Femeile se feresc de barbații frumoși, doar pentru că nu emană masculinitate?

19 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Femeile se feresc de barbati prosti si misogini, frumusetea aia lor nefiind importanta, ca nu stai cu un magar in casa doar pentru ca-i frumos.

| VrRos780 explică (pentru Violleta2022):

Eu doar duminica mă duc cu gândul la agățat și cică când abordezi o femeie nu trebuie să te duci cu intenția de a o agăța când de fapt asta e intenția tuturor bărbaților. Cum sa nu fiu misogin când tu spui de noi bărbații ca suntem prosti, când de fapt noi suntem reali, direcți și nu avem nevoie de prietenie întâi (care nu există) pentru a forma o relație cu o femeie cum aveți voi.
E dificil spre imposibil cum am spus, sa formezi o relație cu o femeie, nu sta nimeni 3 luni să ajungă la un sărut.
Prefer aventurile pana mor și atat, dar ai alea se obțin după relație lunga, e dificil cum am spus, dar nu prefer o relatie cu o femeie cât oi trăi, sunt destul de dificil eu, nu vreau o pacoste lângă mine

| dullcat a răspuns:

Nu, lumea in general se fereste de oamenii disperati.

| Hyperion7 a răspuns:

Asta așa e.

| VoidEternal a răspuns:

Scoate-ti dracu' din cap ideea ca arati bine si nu mai pupa oglinda cand te uiti in ea. Iti zic a mia oara. Daca erai asa papusel cum iti imaginezi, nu mai erai pe TPU sa pui intrebari despre femei.

| LordCristobal a răspuns:

Da,deja ti-ai dat raspunsul la intrebare.
Dar nu toate femeile prefera barbati impunatori, sunt unele femei care prefera barbatii mai pampalai si mai usor de influențat ca ele sa ii poata controla mai usor.Bine dar si barbatii astia mai,, feminini"trebuie sa aiba o situatie financiara mai buna ca fara ceva parale la tine nu sta nicio fata cu tine.

| sammie a răspuns:

Nu prea vad femei care se feresc de barbatii frumosi. Toate sunt cu ochii pe ei.

| VrRos780 explică (pentru sammie):

Și pe mine de ce nu sunt cu ochii.
Ma tund la săptămână și sunt și dragut

| sammie a răspuns (pentru VrRos780):

Ca esti disperat.

| VrRos780 explică (pentru sammie):

Voi femeile sunteți disperate, cum se face ca săriți din băț în băț, vorba vine

| Violleta2022 a răspuns (pentru VrRos780):

Iar te-ai apucat sa jignesti femeile?
Vrei sa ti se inchida si contul asta?

Bun simt ai?
Educatie ti-a dat mata acasa?
Cum iti permiti sa jignesti intr-una femeile?

| RAY a răspuns (pentru VrRos780):

Pe tine nici una

| VrRos780 explică (pentru Violleta2022):

Am pronunțat cuvântul băț. Unde vezi tu vreo jignire, poate tu.

| Violleta2022 a răspuns (pentru VrRos780):

In cazul asta iti doresc acelasi lucru, sa ajungi sa sari din bat in bat, si la cat de disperat esti tu.

| anareginamea a răspuns (pentru VrRos780):

Si eu ma tund

| Celdrept a răspuns:

De multe ori da,cei urati emana masculinitate si cei frumosi mai putin,e mai bine sa fi urat dar masculin decat frumos si sa emani estrogen,feminitate. Barbatii urati am vazut ca detin si arta seductiei, stiu sa le seduca,sunt ai dracu asa urati ca foamea cum sunt ei,si ciobani am vazut ca agata fete frumoase cu studii,care ciobanii aia aveau cateva clase ca trenul,astia frumosi nu prea au vrajeala si tupeu dar nu e o regula,sunt cazuri si cazuri dar astia urati chiar stiu sa vorbeasca cu ele sa le cucereasca,sa le innebuneasca, cine nu reuseste e din cauza ca e prost sau are un retard mintal sever, sau probleme psihice, traume, copilarie grea.

| Celdrept a răspuns:

Pune o poza aici poate te va placea o fata de pe TPU

| MAteiLaAjutat a răspuns:

Uite care e problema ta: disperi! Și ce se întâmpla când disperi? Le îndepărtezi! Deci, NU MAI DISPERA!

| S0ftiegutz a răspuns:

Bă personal, că femeie, ador bărbații mai feminini. Dar na, poate e și de la faptul că sunt bi