| efimash a întrebat:

De ce se intimpla citeodata primul act sexual a durat mai mult decit al doilea.

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Poate primul l-ai facut cu amanta al dolea cu iubita, de fapt e invers prima ejaculatie apare rapid a doua apare dupa 10-15 minute dovvedit stiintific, stim si ca penisul intra in erectie abia dupa 5 minute dar nu ejaculeaza, devine sensibil, foarte sensibil, mi-a spus un amic masturbeazate inainte de sex si a functionat nu puteam ejacula dar era in erectie

| SergiuBoss11 a răspuns:

Pentru ca la al doilea act sexual te-ai fortat prea tare