| anonim_4396 a întrebat:

De ce se lasa sanii la fete dupa primul contact sexual?

Răspuns Câştigător
| CrucifiedCountess a răspuns:

Ati avut-o voi prea mare si ni ia-ti desumflat!
p.s.asa intrebare...asa raspuns...

20 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sanii fetelor nu se lasa dupa contact sexual si eu am vazut sute de fete cu viata sexuala si cu sanii fermi.

| albastrel a răspuns:

Zau ca asa ai vazut tu? eu mi-am inceput viata sexuala de doi ani jumatate si nici acum nu mi s-au lasat tonguebig grin

| albastrel a răspuns:

Poate asa ii s-a intamplat tipei... laughing dar eu nu prea am auzit de asa ceva...stiu ca unele fete slabesc sau se ingrasa... dar nu de lasat sanii... e eu sunt un pic mai ciudata...nici nu m-am ingrasat atunci nici nu am slabit...big grin

| Encore a răspuns:

Ba nu mai mintii speriati fetele virgine rolling on the floor

| M.J. a răspuns:

Pe bune, pui niste intrebari de ti-e mai mare dragu sa le rasp...nu trebuie sa punem p site ziua ce visam noaptea

| Misterious a răspuns:

Sa mori tu!? hmmm.asta e vorba bunicilor. happy

| BUBULINA a răspuns:

Lollaughing

| emima a răspuns:

Albastrel are dreptate e o prostie informeazate mai bine ca dupa nastere se lasa saniiwinkinglaughing

| troxanici a răspuns:

Nu stiam ca se poate intampla asa ceva, si eu mi-am inceput viata sexuala de aproximativ doi ani jum si nu mi s-au lasat chiar dimpotriva parca s-au facut mai frumosi laughing

| Brigitta a răspuns:

Asa ai vazut tu?
Te-a extenuat fata si ti-a slabit vederea...
laughing

| zanabuna a răspuns:

De la primul contact sexual nu are cum. dupa trecerea timpului da.se lasa sanii daca nu ai grija.

| valy07kdpv a răspuns:

E o aberatye
an mometul excytarii se poate sa se unfle un pic dar de lasat nu se lasa

| spiritul a răspuns:

De-a naibii ce sunt

| icsulescu_9871 a răspuns:

Si Pamela Anderson e virgina...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cine te-a mintit? cere-i banii inapoi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu-i adevarat, nu se petrec schimbari vizibile la corpul nostru dupa primul contact sexual...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cati ani avea ma tipa aia? 80? pai erau lasati din start. a mea sotie are 42 de ani si 20 de activitate sexuala cu mine trei copii si are sanii mai frumosi ca una de 15.pariu,pe vazute. da pierzi sa stii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inseamna ca nu esti dezvoltata (fizic):*:*:*:*:*:*:

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As vrea singura sa aflu, deoarece inca nu am avut relatii sexuale//...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am auzit acelasi lucru.si, si eu sunt virgina.chiar daca am 17 anitongue...am mai auzit ca tot dupa sani se afla daca mai e o fata virgina sau nu.totusi multi au spus ca nu e adevarat, tabere opuse... Eu spun urmatorul lucru sanii se lasa cu trecerea timpului.asa ca ingrijeste'i dar pentru tine nu pentru altcineva. In rest nu am de unde sa stiu desii am observsat si eu la catveva fete ca dupa ce si'au inceput viata sexuala nu erau foarte lasati dar nici cum erau inainte.si mai moi. putin. dar nu inestetic si nu iti inchipui ca pana la buricwinking foarte putin.