| Roxanaaaaaa a întrebat:

La cat timp dupa primul contact sexual imi cresc sanii?

9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

La 8 ore si 5 minute,exact! Mai,unde sfantu' auziti toate povestile astea? Si, le mai si credeti?!?
Intreaga dezvoltare a organismului tau depinde de ceea ce ai mostenit de la parintii tai, este mostenirea ta genetica.Inaltimea,culoarea ochilor,a parului,pana si marimea sanilor,totul,sunt in functie de asta. Daca mama ta sau mama tatalui tau au avut un bust bogat, asa vei fi si tu, semeni cu una din ele.Ca ai facut sex nu inseamna ca de acum sanii tai vor creste! Este adevarat ca hormonii pot sa-ti joace anumite feste, dar asta depinde de fiecare organism.Vei continua sa te dezvolti,fiziologic si absolut normal, fie ca ai facut sex, fie nu!

| RXN a răspuns:

Inceperea vietii sexuale nu favorizeaza cresterea sanilor.

| Libelle a răspuns:

Eu ma intreb cand ti-o creste mintea

Fetele care vreti sani mai mari, faceti sex, metoda naturala a la Roxanaaaaaa

| ana_2556 a răspuns:

Aaa... niciodata? laughing Ce legatura are primul contact sexual cu cresterea sanilor tai? Sanii iti vor creste pana te vei opri din dezvoltare fizica. Crezi ca daca nu faci sex pana la 25 de ani, ramai fara sani?big grin

| Tania a răspuns:

Cine te-a pacalit ca iti cresc?! Doar se lasa.

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Vezi ca cu cat iti cresc sanii mai mari cu atat devii mai proasta. asa ca nu mai fa sex ca ti cesc saniii si nu vrei sa suporti consecintele.

| asdasasasas a răspuns:

Dupa ce ai perversiuni majore mai alesc cu profu dupa ore

| sandra_8620 a răspuns:

Nu-ti cresc sanii neaparat dupa primul contact sexual.depinde de corpul fiecarei persoane

| Iulica2000 a răspuns:

Din experienta mea mi-se pare ca dupa 2-3 luni