| Awesom a întrebat:

De ce se spune ca in general baietii buni nu au noroc la fete?

9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Pentru ca sunt ingaduitori.
Iubesc din tot sufletul si iarta usor pentru ca,in inima lor buna nu incape rautate sau siretenie...
Iar fetele,mai ales fetele "rele",profita!
Ii duc de nas,ii induioseaza cu o lacrima, ii intorc iarasi la ele si...ii pastreaza.
In detrimentul fetelor bune, care i-ar putea iubi si respecta dupa cum merita!

| MMihai a răspuns:

Pentru că fetele tale, nu caută băieți buni, ci băieți cu bani mulți!

| lolly a răspuns:

Pentru ca multe fete sunt cu nasul pe suslaughingse cred mai superioare si ii refuza.

| EuOO a răspuns:

Pentru că fetele sunt atrase, în general, de baieţii "răi".

| lavyBandB a răspuns:

Nu e o regulatongueUnii au norocbig grin

| Kitty a răspuns:

Nici fetele bune nu au noroc in dragoste, so...

| Mmmmaaaaddddyyyy a răspuns:

Baieti buni insemnand ce? Timizi sau mai la locul lor? Pai noua, fetelor, nu ne plac nici baietii care sa fie prea posesivi si prea impunatori, dar nici baietii care sunt delasatori si nu stiu nici in ce parte s-o apuce. Exista un echilibru intre "rau" si "bun". Niciodata nu este bine prea mult dintr-un lucru sau prea putin.

| Lucian_4323 a răspuns:

Stai linistit ca si fetele serioase nu au noroc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De proaste ce sunt(fetele se autointelege).