| shookdazed a întrebat:

Chiar nu mai exista fete care sa aprecieze baietii buni si dornici de o relatie?

22 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu cred, cam toate sant niste imputite ordinare. Stii ca pisiciile erau adorate de faraoni? Daca cineva omora o pisica era torturat in cele mai grele conditii pana la moarte, pisica la mumificare era bagata intr-un loc cu 4 soareci apoi trasa in bandaj si sigilata. Acum o pisica la casa omului aduce pace si fericire, la ocazie e buna femeia dar cand vine vorba de incredere in ea nici gand.

| Ofiintă a răspuns:

Lucrurile nu funcționează astfel.
Trebuie să te atragă acel bărbat, să poți comunica cu respectivul, să existe reciprocitate, să vă completați.
Faptul că te-ai etichetat singur ca fiind băiat bun, nu este suficient pentru ca sa atragi pe cineva. Ai nevoie totodată și de inițiativă.
Abordarea ta, este una care cerșește atenție. Văicărelile nu ajută.

| darrio2007 a răspuns:

Exista dar trebuiesc cautate.

| RAY a răspuns:

Conteaza aspectul fizic, si eu incerc de 6 luni dar degeaba, asta e, ocupati timpul cu altceva

| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca exista, dar nu se gasesc in puburi, cluburi sau online.
Si nu vine sa te traga de maneca nimeni, daca nu inveti sa fii respectuos si sa deschizi gura, cand intalnesti o fata care-ti place.

| OldSoul a răspuns:

Ba da, doar ca ii apreciaza prea tarziu.

| Sofer a răspuns:

Mai exista dar rare.

| alina2k18 a răspuns:

Cine ti-a zis ca esti baiat bun?
Maica-ta?
laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru alina2k18):

Nu fi rea puiut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe publi24

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Există, dar acum depinde unde caută băieții acele fete.

Răspuns utilizator avertizat
| TFL007 a răspuns:

Mergand pe principiul ca marea majoritate din ele dupa ce termina scoala se baga pe videochat => ca mai toate cauta stabilitate financiara la un baiat si cred ca nimeni nu ma poate contrazice in ce spun acum, poti sa arati tu foarte atragator daca vii acasa cu 1600 ron cu bonuri de masa SINGUR AI SA MORI! intotdeauna femeilor li s-a pus totul pe tava acum cu tehnologia asta e de 1000 de ori mai rau, cu toate ca nici astea din comentariu tau NU VOR ADMITE LUCRUL ASTA

| Eisenheim a răspuns:

Ba da există, însă asta vine la pachet cu ce salar ai, ce apartament/casa, ce mașină și cât de normali la cap sunt oamenii din neamul tău. Asta e realitatea, nu are rost sa ne pacalim happy

| mgtow a răspuns (pentru Eisenheim):

La standardele mele, salariu performant, masina noua, imobil ultramodern eu am pretentia sa aiba salariu de 2000€ altfel nu are ce cauta la mine. Trebe sa impunem si noi, nu mai e disperarea gaurii ca sa ocupe locul casei.

| Eisenheim a răspuns (pentru mgtow):

Auuuci laughing băieții, faceți careva 2000 euro? Nu? Haideți măi, nici macar pe an 2000 euro? Shookdazed santem pierduți frate laughing

| mgtow a răspuns (pentru Eisenheim):

Asa cum celebritatile se leaga tot de celebritati, aia cu facultati de oameni cu facultati consider ca un om cu salariu peste medie merita pe cineva la nivelul lui, nu te face la bani, nu iti pare rau ca ai investit in ea cand iesi sa realizezi diverse activitati fiecare cu banii lui si cand nu mai merge afacerea un sut in cur problema rezolvata ea pleaca

| Eisenheim a răspuns (pentru mgtow):

E drept, pe principiul banul la ban trage happy

| NarcisIfrim a răspuns:

Există,dar depinde unde cauți.

| Ødegaard a răspuns:

Așa gândesc și alea bune și dornice

| OniChan666 a răspuns:

Posibil sa existe dar nu pe planeta asta.

| LinJohnKur a răspuns:

Da