| Florinel12321 a întrebat:

De ce se supara fetele cand baietii le pun mana pe fund?

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Pentru că nu le-ai cerut permisiunea.
Pentru că fundul este aproape de organe foarte sensibile.

18 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Le place dar incearca sa para suparate

| Hammurabi a răspuns:

Tu nu te-ai supăra dacă băieții ți-ar pune mâna pe fund?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Hammurabi):

Man, nu e același lucru rolling on the floor e vorba de doua persoane de sex opus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu toate se supăra.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Pentru ca unii sunt cu adevarat nesimtiti.
Intr-o relatie de iubire sa stii ca nu se supara, dar cand vin golanii si fac asta, normal ca se supara.

| Hammurabi a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok, bine, fie...
Tu nu te-ai supăra dacă fetele ți-ar pune mâna pe fund?

| AlexBananas a răspuns (pentru Hammurabi):

Nu laughing))). Barbatul este mai pervers ca femeia si prin uramare ar ruga-o sa ii puna mana si pe penis.

| Carinaaaaaaaaa a răspuns:

Pur si simplu, de unde până unde sa pui mâna pe fundul fetei? Nici la muzee nu ai voie sa atingi exponentele, deci tine-ti mâinile acasa laughing)

| Antopuff a răspuns:

Imagineaza-ti ca esti fata si stai si tu linistita si vine un troglodit pe care nu il cunosti si face asta, ti-ar place nu?

| Hammurabi a răspuns (pentru AlexBananas):

Dacă dai peste una nașpa și te apucă și nu-ți mai dă drumul... laughing

| Antopuff a răspuns (pentru Hammurabi):

Pai daca e naspa nu cred ca i se pune mana pe fundlaughing

| Hammurabi a răspuns (pentru Antopuff):

Și asta e adevărat laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Hammurabi):

Nu, de ce sa ma supăr?

| Hammurabi a răspuns (pentru anonim_4396):

Păi poate e una care nu-ți place.
Nu-ți creează senzație de disconfort să te pipăie una care n-ai vrea?

| Anke7793 a răspuns:

Vreau să-i mulțumesc domnului Bubuza că mi-a adus înapoi fostul meu iubit, iubitul meu și că am iubit pe atât de mult, relația noastră a fost cu adevărat uimitoare și am învățat că nu vom putea niciodată să o facem fără unul pe celălalt, deși l-am iubit atât de mult încât niciodată nu am știut el a fost obosit de relația și el a fost interesat de cel mai bun prieten al meu. Sa despărțit de mine și am fost devastat, mi-am plâns ochii înainte de a merge la culcare în fiecare noapte, viața și visele mele au fost zdruncinate, am fost frustrat până când am intrat în contact cu un vechi prieten al meu care ma introdus apoi la domnul Bubuza vrăjitorul magic Magic. Lordul Bubuza mi-a dat instrucțiuni cu privire la ce să fac și am aderat strict la ea și mi-a spus că prietenul meu se va întoarce la mine cerșind în 12-16 ore, după ce a făcut tot ce mi-a cerut să fac, iubitul meu a venit la mine cerșind și plângând pe genunchi. Toate datorită domnului Bubuza pentru lucrările sale minunate. Dacă aveți o problemă de genul asta sau cel mai rău decât acest lucru contactați domnul Bubuza pentru o soluție permanentă și nu veți regreta niciodată întâlnirea cu el. Contactați Domnul Bubuza Via e-mail: lordbubuzamiraclework@hotmail.com sau via WhatsApp: +1 505 569 0396!

| Adry05 a răspuns:

Ii corpul meu si partile mele intime, de ce as accepta sa ma atinga un necunoscut?!

| ana52727 a răspuns:

Pentru ca este corpul ei, nu al tau si nu ai absolut nici un drept asupra ei, de aia.

| LoriAdrian a răspuns:

Te mai ia si dupa fata