| so0unDy a întrebat:

De ce fetele se supara cand le pui mana pe fund?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Că nu este frumos ceea ce faci, esti mitocan.

11 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Gestul este considerat valabil doar pentru curve. De ce nu s-ar supara? O fata nu se considera curva. Si unele curve se supara.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mersi pentru fundă

| RAY a răspuns:

Se supara pentru ca nu le atragi fizic, lor lear place sa le puna mana pe fund unu frumos crede-ma, dar tie tiar place sa puna mana pe tine o urata?

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu se supara toate fetele, existand si exceptii. Bineinteles depinde in primul rand a cui este palma/mana care se sprijina pe popoul cu pricina.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu toate.

| Emilian65 a răspuns:

Pentru ca nu le mangai cum trebuie. Ca sa nu mai fie suparate, trebuie mangaiate pana ajung in culmea fericirii.

| Oana92 a răspuns:

Depinde de relatie, motiv si context.

Daca am o relatie cu tipul care imi pune mana pe fund nu ma supar. Nici macar daca face asta in public, intr-un mod discret si lipsit de vulgaritate.

Daca ar veni pur si simplu un tip si mi-ar pune mana pe fund din senin s-ar alege cu o palmawinking

| GrungyCacti a răspuns:

Ti-ar placea sa iti puna mana un tip gay pe fund, un strain? Ce intrebare...

| Zorok a răspuns:

Pai pe mine nici o fata nu se supara daca i pun mana pe fund... adica cand sarut fetele mereu dar mereu le prind de fund

| anonim_4396 a răspuns (pentru Zorok):

Avem un câştigător, câţi ani ai, puştiule?

| Deea22ade a răspuns:

Pentru ca nu e corect ca orice băiat sa i pună mana pe fund când i vine lui nebunia la cap. O fata e ca o floare