| Twister09 a întrebat:

De ce se vaită femeile sau gem, țipă in timpul actului sexual?
Toate sunt asa sau sunt care nu scot sunet sau abia scot?
Multumesc

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Se plang ca nu au gasit vreun print din arabia si stau cu unu care are salariul minim pe economie, de asta urla asa

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Este o plăcere de o intensitate insuportabilă care necesită descărcare.

| alina2k18 a răspuns:

Eu mai faceam si la mistowinking

| Inutarh a răspuns:

Nu toate sunt așa, fiecare are felul ei, dacă simt plăcere unele se vaită mai tare, altele mai încet, depinde de fata

| gege12321v a răspuns:

Când se excita respirația i se încetinește și începe să scoată sunetele fara să își de-a seama! Sunt sunete de plăcere, unele tipa cat pot de tare din cauza placerii, altele se abțin

| Elenarcv a răspuns:

Pentru ca se simt bine laughing fiecare persoana se exteriorizeaza in felul propriu cand vine vorba de asa ceva, unele sunt mai tacute altora le place sa geamă mai mult