| Twister09 a întrebat:

Toate femeile trebuie sa geama in timpul actului sexual?
Sau unele nu gem deloc?

14 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Gem de plăcere. Dacă ejaculezi ca un harmăsar, nu.
https://www.youtube.com/watch?v=PDLh0UorIMM

| mihai69 a răspuns:

Da, unele doar marmeladă, gem - deloc!

| Sofer a răspuns:

Mie imi plac alea de gem. Alea de nu gemeti ce probleme aveti?
Depinde totusi de fiecare persoana in parte.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Mie persoanele prea zgomotoase, care urlă de-a dreptul, mi se par foarte false și penibile.

| Goete a răspuns:

Trebuie sa geme? Conform legii?

| FreddieM a răspuns:

Nu trebuie sa geme obligat, dar da, este posibil sa geama sau sa nu geama. Si nu doar unele gem altele nu, ci se poate intampla ca partenera ta actuala uneori sa geama, alteori nu, depinde de pregatirea, intensitatea si durata actului sexual. Cu cat e mai implicata emotional, cu cat gradul de excitatie este mai mare, gemetele de placere sunt involuntare, ca reactie directe a trairilor simtite si au un efect pozitiv, aproape afrodisiac si asupra partenerului, care le considera drept un rezultat al implicatiei, prestatiei si,, efortului'' depus.
PS: Nu vorbesc din auzite

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unele simuleaza gemetele

| Dandinelle a răspuns:

Fiecare se exprima/exteriorizeaza in felul lui/ei. Exista si femei si barbati care gem, si in acelasi timp si care nu gem.

| GouDidodino a răspuns:

Depinde de bărbat, daca ai viermele mic si subtire, nu o sa grama vreodată

Răspuns utilizator avertizat
| BuBBlesykeSs a răspuns:

Altele dulceata laughing))

| Eteda a răspuns:

Gemi cand te simti bine, cand poti... adica, cand ai unde laughing doar nu o sa gemi la 3 dimineata stand la bloc. Parerea mea, de gemut eu cred ca gem toate... altele prea prea, iar altele deloc

| Xanor a răspuns:

De care gem doresti? avem de capsune prune de toate

| Xanor a răspuns:

Conform legii in vigoare ar trebui sa gem dar altele si magiun