| pedala_8708 a întrebat:

Mai am o nelamurire... mi s a intamplat ca in timpul actului sexual sa mi se "beșeasca" potza... un sunet ciudat! ati patit-o si voi?

8 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

rolling on the floor asta chiar m-a amuzatrolling on the floor

| Mrlove a răspuns:

Este normal pentru ca se strange aer in vagin se mai intampla nu iti face griji ( sunt baiat si stiu asta iar tu nu sti )... daca cauti pe google sunt f multe intamplari amuzante mai ales in timpul actului sexual de acest gen

| Mrlove a răspuns:

Este normal pentru ca se strange aer in vagin se mai intampla nu iti face griji ( sunt baiat si stiu asta iar tu nu sti )... daca cauti pe google sunt f multe intamplari amuzante mai ales in timpul actului sexual de acest gen

| mario a răspuns:

Doar potza,, incearca si celelalte gauri, vezi poate au sunete diferite.

| Delete a răspuns:

Hahahahahaha imi plac asa intrebari care te fac sa te rizi fara sa te opresti! Asta e normal cum a zis si tonii se stringe aer in vagin...big grin :d big grin; d big grin

| emeris a răspuns:

rolling on the floor rad cu lacrimi laughing "prinde putsa aer" ce raspunsuri si ce intrebare laughing

| SABINA_4761 a răspuns:

laughing este normal sa ti se intample asa ceva! in momentul actului sexual patrunde aer iar cand iese, se aude acel sunet

| laura_2939 a răspuns:

Este normal.se intampla atunci cand."prinde putsa aerbig grin " nu-ti fa griji in privinta rautaciosilor :-J