| KissMyLips a întrebat:

Care e treaba cu sexul oral? Am auzit ca unele fete nu sunt de acord cu el. Si le dau dreptate. Cine a facut sex oral sa imi spuna cum este, eu una cred ca e scarbos. Cum v-ai obisnuit cu el si de ce ati facut-o? :p

4 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

De ce sa fie scarbos?
Tu te consideri scarboasa? Iti consideri zona genitala scarboasa? Si zona respectiva e doar o alta parte a corpului uman, nu e nimic de origine extraterestra. Daca sunt atat de scarboase zonele alea, ar trebui sa nu mai faca nimeni nici sex, pentru ca na... e aiurea atingi niste zone de-a dreptul 'respingatoare'.
Daca pretinzi ca iubesti un om, nu-l poti iubi pe parti, il iubesti cu totul, iar la urma urmei sexul oral e un soi de sarut, de mangaiere, de dezmierdare, nu e nicidecum ceva scarbos, imoral, un act pe care il fac numai desfranatele/desfranatii.
Intre doi oameni care se iubesc, nu trebuie sa existe prejudecati, limite impuse de societate, iar ideea de scarba sau scorbos nici atat.Cat timp exista dragoste si igiena, consider ca totul e cat se poate de in regula. Ceea ce intampla in intimitatea unor persoane, ramane acolo.
Oricum, nu cred ca e prea logic si matur sa spui ca nu-ti place un lucru sau ca il gasesti respingator, cat timp nu l-ai incercat macar o data.happy

| TeoPT a răspuns:

Sunt total pe afara, dar imi spun parerea.
Intre doi oameni care se iubesc si se respecta cu adevarat nu cred ca intervin detalii nesemnficative precum "scarba'. Daca un baiat iubeste o fata ii va face placere sa ii faca sex oral si invers. Nu e ceva scarbos, intre doi oameni care se iubesc. Parerea mea. Bafta

| 1micdamare a răspuns:

Pai daca nu esti de acord si crezi ca e scarbos, ramai asa cum esti acum.
Ce rost are sa te mai complici sa intelegi ceva ce respingi din start?
Nu mananci melci, dar vrei sa stii de la altii cum sunt.bleah!