| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a întrebat:

De ce simt ca iubesc un baiat enorm de mult dar parca mi-e frica de geva si nu vreau sa fiu cu el cand ma intreaba?
tot ma framnata chestia asta crying
va rog sa ma ajutati crying
dau fundita
mersi mult

4 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Esti micuta si probabil el e mai mare.si ti se pare ca tu esti naiva si in adancul sufletului ai frica (,)ca ai putea suferi>? ca si-ar putea bate joc de tine sau manipula.am ghicit?

| AnonimA a răspuns:

Buna pai nu stiu poate ca are el ceva c enu iti place sau poate e mai mare ca tinetongue

| Michidutsa a răspuns:

Din simplul motiv ca nu esti pregatita. S-au poate e doar senzatia de atasare de persoana respectiva. Nu trebuie sa iti fie frica de o relatie, spune-i da renunta la frica asta pentru ca nu te ajuta la nimic. kissSper ca te-am ajutat si mult succes!

| Doodle_8466 a răspuns:

Pai parerea mea e ca nu are dc sas iti fie frica de el daca il iubesti mult si si el te ubeste no problm ...nu te gandi la chesti rele ca poate te gandesti daca esti cu el iti va face ceva sau nu stiut ce nup gandeste-te ca o aveti clipe frumoasep aote chiar de ne uitatbatting eyelashes... sper ca te-am ajutat bft big grin