| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa stiu cum pot sa uit un baiat pe care il iubesc enorm de mult?! Var rog ajutati-ma!cryingcrying

Răspuns Câştigător
| Picasso a răspuns:

Foarte simplu, nu te mai gandestila el lasa sentimentele deoparte! nu stiu incearca sa fi mai receptiva la ceilaltzi care iti acorda abordare si lasa-l tootul de la sine! nu este asa simplu, dar incearca!
succes

7 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Vreau sa stiu cum pot sa uit un baiat pe care il iubesc enorm de mult?!
Dar de ce trebuie, să îl uiți dacă tot,, il iubesc enorm de mult?!,,?

| MMihai a răspuns:

Bănuiesc că sunteți mici și că el se joacă. Dar cine te obligă să suferi din amor? Termină cu prostiile!

| Hombre a răspuns:

Cred ca te-a lasat.

| Hombre a răspuns:

Bine atunci ia prefate ca-i dai papucii si tinel departe de tine vreo saptamana si nu-i da nicio atentie si atunci te convingi.

| ReeaAndreea a răspuns:

Draga mea alis, ar trebui sa nu iti mai pese de el absolut de loc. lasa.l fata draq oh go on daca el a vrut asa lasa.l in pace in plus sunt atatia baieti draguti in lumea asta marewinking mult succes si nu te mai gandi la el ca n.are rost si nu merita >big grin

| cristina_9853 a răspuns:

Nu te mai gandii la el draga mea incearca sa nu iti pese...

| mikidelikkk a răspuns:

Pai ca el ba ii zice unei ffffff bune prietene ca ma place si mie imi zice ca nu ma place si sufar mult din cauza lui...