| DeeepEyesClau a întrebat:

Vreau sa-i spun unui baiat ce simt pentru el, dar mi-e foarte frica. Il iubesc enorm, dar nu stiu cum o sa reactioneze el (desi a fost o perioada in care chiar credeam ca ma place, dar nu ne-am mai vazut de ceva timp) Credeti ca baietii pot fi cu o fata chiar daca nu o iubesc (la inceput) asa de mult sau daca le place de alta?

1 răspuns:
| adelaadelaadela a răspuns:

Nu prea stiu ce sa zic, pentru ca si eu ma aflu in aceeasi situatie dar eu il vad zi de zi si ceea ce doare cel mai tare e ca ii place de cea mai buna prietena a mea, la care tin atat de mult incat le-am facut "lipeala" si sufar mult din cauza asta. Am gasit pe altcineva desi inca mai tin mult la el... Asta e viata! Am fost proasta pentru ca anul trecut si el ma placea si nu am avut curajul sa ii zic ca si eu il plac. Spune-i si va ajunge poate chiar sa te iubeasca!