| MrNuggets a întrebat:

De ce sunt așa multi Virgini aici care se plâng că sunt Virgini?

16 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Din cauza magaziilor care obliga femeile sa isi plătească consumația

| mihai69 a răspuns:

Ei de fapt se laudă, dar nu ne prindem noi.

| dullcat a răspuns:

Stai sa vezi pe reddit.Numai ca acolo mai exista din fericire si oameni normali, nu incep toti incelii sa se ia de tine.laughing

| anonim3248 a răspuns:

Sunt puțini virgini care scriu pe site TPU.

| anonim3248 a răspuns (pentru anonim3248):

Nu sunt mai mulți de vreo 200 într-un an.

| RoxanaIoana108 a răspuns:

Ca nu sunt in "trend" cu ceilalți

| Konstantinos99 a răspuns (pentru RoxanaIoana108):

Ca trendul aduce si normalitatehee hee), doar distrugere si prosteala.
Sunt curios de omul fara trend vs cel cu trend, nu tot moare si nu cumva are aceeasi variante rai si iad, hai pe bune. Trendul e pentru fatada societatii, in rest pentru tine 0. Dupa trend nu mai ai timp de timp liber, hobby uri, job a si nici bani ca sa nu zic de o relatie adevarata ca deee.

| Konstantinos99 a răspuns:

Da ce statistici ai facut de a iesit intrebarea asta? Unii au nevoie sa inteleaga niste concepte altii au nevoie de comunicare, de calmare.
Plus ca daca nu exista internet nici nu aflai de ei si oricum nu aveau nici o problema ca isi gaseau relatii->se casatoreau usor poate si ei erau mai ok, nu dupa presiunea societatii si traiau fericiti pana la adanci batraneti.

| Slv07 a răspuns:

Ai probleme la cap, unde ai vazut tu pe site-ul asta ca virgini se plang zilnic cu problema asta? cred ca nu stii ce e in state s-au facut si rapoarte peste 65% din barbatii sunt virgini la 30+ in sus, firar mama lor a dreacu de barbati prosti ca doar ei sunt de vina ca raman nefu tu ti

| MrNuggets explică (pentru Slv07):

Esti virgin SI te-ai simțit

| Slv07 a răspuns (pentru MrNuggets):

Sunt, dar nu vad sensul intrebarii tale, ma repet unde ai vazut tu pe TPU ca noi astia virgini postam zilnic intrebari pe tema asta? sa nu murim si noi prosti

| Slv07 a răspuns (pentru MrNuggets):

Ca ne plangem, pardon... ca am citit in graba

| MrNuggets explică (pentru Slv07):

Sunt o o gramada nu stiu cum de nu ii observi

| Slv07 a răspuns (pentru MrNuggets):

Nu stiu ce vezi tu, eu unul nu vad pe nimeni sa umple pagini ca e virgin zile la rand, dar na, in fine

| KingOoO a răspuns:

In timpurile noastre hipergamia femeilor este mai mare ca oricand.

Tradus: majoritatea femeilor is atrase de minoritatea baietilor bogati.

90% fete is cu 10% din baieti.

Extrem de putine fete se uita la baietii cuminti, timizi si eventual sa ii agate ele.

| hitlerflorea1 a răspuns:

Pentru ca suntem virgini si nu ne convine