| anonim_4396 a întrebat:

De ce varsta la care unii se plâng că sunt virgini scade pe măsură ce trece timpul?

10 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Crește degradarea umană.

| Holiday a răspuns (pentru ania):

Ma-sa schizofrenicului Isus avea vreo 13-14 ani cand la nascut. De altfel pe vremea aia cam toate femeile faceau sex de la varsta asta, daca nu mai devreme.

| Goete a răspuns (pentru ania):

Nu tot ce se scrie e adevarat

| Goete a răspuns (pentru Holiday):

Te-ai obosit macar sa citesti Biblia?
Nu ca as fi Crestin, dar Schizofrenic esti tu, ca de Isus si de ma-sa - care dupa parerea ta a facut sex la 12-13 ani si l-a nascut la 13-14, in Biblie spune ca a fost Virgina.

| Holiday a răspuns (pentru Goete):

Povestea spune ca ar fi fost virgina cand a inseminat-o spiridusul, dar s-a maritat pana sa nasca in concluzie a facut si sex.
Referitor la Isus, orice medic iti va confirma ca o persoana care are discursul si comportamentul descrise de Biblie ca le-ar fi avut, are o boala psihica, in general schizofrenie, poate asociata si cu altceva, e drept.

| Goete a răspuns (pentru Holiday):

Un om care sa te vondece, sa iti redea vederea? Bineinteles ca en schizofrenic!
Hai sa clarificam lucrurile. Eu nu cred in biblie. Dar nici in tampiti care afirma ceea ce spui tu

| Holiday a răspuns (pentru Goete):

"Un om care sa te vondece, sa iti redea vederea?"
"Hai sa clarificam lucrurile. Eu nu cred in biblie."

Tu esti chiar tembel. Biblia e singura poveste care afirma ca schizofrenicul a facut asa ceva. Deci crezi in povestea asta.

| Goete a răspuns (pentru Holiday):

Daca tot vorbim de stiinta, stii ca piti sa crezi intr-o tampenie si carensabtenfaca chiar tampit? Asa cum esti?

| Goete a răspuns:

De cat timp traiesti si studiezi aceste plangeri pentru a-ti da seama ca varsta scade pe masura trecerii timpului?

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=tkWpgHKAczk devenim mai prosti asta se intampla.