| yana_9783 a întrebat:

De ce sunt barbatii asa siguri pe ei ca sunt buni la pat?!

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Din orgoliu.
Ei considera ca toate femeile sunt innebunite dupa sex,drept pentru care,prezinta acest lucru ca pe un mare atu.
Pe urma,declarand ca sunt buni la pat,inseamna ca au experienta,lucru care ii ridica in proprii lor ochi,si uneori si in ochii celorlalti.
Din punctul meu de vedere, orice barbat care se exprima in felul asta, este lipsit de delicatete si bun simt.Prefer sa taca si sa faca.

11 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Ce vrei, să îți declare, că este nulitate la pat, înainte să facă sex cu tine?

| Picasso a răspuns:

Ca tu sa afli tonguewinking

| unknow a răspuns:

Pentru ca asta e un ``instinkt`` cu care s-au snascut! si cand vad o fata `buna`` se aprinde insptinktul asta in ei! e necontrolabil! laughing

| koshmarul a răspuns:

Poate femeile sunt prea nesatule.

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Vrei sa ti-o arata sau ce vrei acum

| pitcrv a răspuns:

Stai linistita ca nu sunt siguri, da doar incearca sa se dea mari exista jumate din ei tremura de emotie in pat langa o fata

| MissyCrissy_4502 a răspuns:

Pentru ca ne prefacem noi prea binewinking

| Silviu_7451 a răspuns:

Daca ti se spune ca "prestezi" bine de catre o fata cu pretentii atunci ai garantia ca esti bun la pat. Plus ca este si o chestie de flirt chestia cu "sunt bun la pat".

| Laurentiu_1060 a răspuns:

Depinde de ce raspunsuri au primit in partidele anterioare de sex. daca a facut sex cu 10 fete si 9 sau declarat multumite si el se simnte sigur pe el.

| BAM_7947 a răspuns:

Pai eu sunt sigur de mine pentru ca stiu ce fac in pat...nu am avut reclamatii pana acum si am ceva ani de experienta big grin

| CrinaDianaCluj a răspuns:

Pentru ca noi le spunem asta! Si de multe ori, e fals, dar nu vrem sa ii ranim in orgoliu.Cel mai bine e adevarul, si asa poate mai invata...hehehe