| ooOOMrDibbsOOoo a întrebat:

De ce sunt femeile asa de complicate? ciclu si toate celelalte?

Răspuns Câştigător
| Julia89 a răspuns:

Draga e natural asta cu ciclu poate nici noi nu am vrut ...asa e femeia sa fie mai misterioasa

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pentru ca asa e legea lui dumnezeu ca noi barbatii sa mai suportam si mici discutii cu ele dar si ele ne suporta niste ofuri ale noastre de exemplu ne uitam la tv. si bem bere cand ea face ordine in casa.

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Fumeile nu au voie sa raspunda devil

| DaianaPiersicutza a răspuns:

Pentru "moxiee": esti un ****

| moxiee a răspuns:

Stii,aici pot sa iti raspund printr-un fel de zicatoare...thinking
adam il intreaba pe Dzbig grinoamne,ce e faptura aceea?
Dz:o femeie.
Adambig grinoamne,dar de ce e atat de proasta?
Dz: Sa te iubeasca pe tine.
Femeile nu sunt complicate, trebuie sa i putina rabdare, sa le intelegi.

| me_3496 a răspuns:

Nu sunt complicate, sunt unicewinking