| nimic a întrebat:

Am o intrebare un pic mai ciudata pentru voi happy. De ce femeile sunt atat de complicate uneori incat nici ele nu se inteleg?

14 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Femeia este muzica ratacita in carne. [ Emil Cioran ]

| SweetCandy a răspuns:

Pt k asa suntem noi, pentru ca ne place sa fim misterioase si uneori ne incurcam in propriul misterlaughingasa sunt femeile, insa si barbatii sunt dificili, noi trebuie sa-i suportam cand se uita l meci, cand beau bere, cand ne enerveza cu prostiile p care le fac...deci suntem chit...big grin

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Eu ma inteleg. Si mama o face! Acuma o face si fostul gagiu, dar na. unele chestiuni sunt cu adevarat prea tarzii!

| JustMeFlory a răspuns:

Eu una ma inteleg... ceilalti(cand ma apuca nebunia) nu ma inteleg!laughing
Asa suntem noi, ne place sa complicam lucrurile...

| Encore a răspuns:

Cre'ca am sanse mai mari sa fiu mai destept ca Einstien decat sa inteleg fetele, cred ca trebuia sa fim 50% din barbati gay ca sa fie si ele de inteles laughing

| inna a răspuns:

Tocmai asta le face atat de speciale si de importante pentru ca sunt complicatewinking.

| ladybird a răspuns:

Ei pardon! Astea-s fite cu femeile complicate. Eu nu sunt complicata deloc si am numai de castigat. Femei complicate sunt alea care nu isi mai pot duce nasul, sau care habar nu au ce vor, sau pur si simplu nu stiu cum sa iese in evidenta. Nu va suparati, dar asta este parerea mea.

| emima a răspuns:

Ptr ca asa suntem noirolling on the floorlaughing

| byank a răspuns:

Imi pare rau ca iti raspund cu o alta intrebare dar n-am de ales: ce anume nu intelegi la femei si in ce privinta crezi tu ca ele nu se inteleg?

| troxanici a răspuns:

Asa suntem noi femeile, mereu prietenul meu imi spune ca sunt o persoana f complicata, si ca din toate prietenele care le-a avut eu sunt cea mai complicata. Uneori plang fara motiv, nu stiu de ce, uneori sunt nervoasa fara motiv, asa suntem noi femeile si ai dreptate cand afirmi ca uneori nici noi nu ne mai intelegem. Poate chiar lucrul acesta ne distinge de barbati, ei stiu mai mereu ce vor, pe cand femeile nu prea stiu( nu ca nu stiu deloc dar sunt mai dese ocaziile cand nu stim). Tocmai de aceea voi barbatii trebuie sa ne ajutati pe noi femeile sa ne decidem, prin puterea voastra de convingere, prin dragostea care ne-o purtati si prin protectia de care noi femeile, firi mai sensibile, avem atata nevoie. happy Asta a fost parerea mea... pa pa.

| smaranta a răspuns:

Ce ti-se pare complicat la o femeie?

| alle_1861 a răspuns:

Simplu: ptc sunt femei. Si nu cred ca toate sunt asa.

| romina_7963 a răspuns:

Pfff. buna intrebare laughing. Si eu ma intreb uneori "cum sa ma inteleaga altii daca nici eu nu ma pot intelege? " Dar asta este. Eu cred ca nu mai trebuie sa iti pui intrebarea asta, doar sa accepti situatia.

| krysty a răspuns:

Pt k ele se trag din maimuta