| 1micdamare a întrebat:

Credeti ca este normal ca femeile sa isi doreasca mai mult sex cand sunt la ciclu?

Răspuns Câştigător
| Ирина19 a răspuns:

Da, pentru ca atunci cand nu poti realiza asta, dorinta e mai mare de a face

7 răspunsuri:
| 1micdamare explică:

Dany, de fapt nu exista absolut niciun risc!
si nu mai pun la socoteala faptul ca atunci e mai excitata femeia, cand e la ciclu

| CybeRAthlete a răspuns:

Este normal, depinde de fiecare femeie aici...
daca alege sa o faca sau nu, asta e partea a 2-a.

| GwenS a răspuns:

Depinde de firea fiecareia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oooooo da! e chiar recomandabil!
Glumeam. E normal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este normal, de la a-4-a zi femeie isi doreste sex ca in nici-o alta perioada, dar este resicant

| NickeyLoveBibb a răspuns:

Sexu la ciclu e urat laughing parerea mea...adica sa o scoti rosie din ea e cam urat laughing adica pana mea depinde de persoana cred big grin

| dany_8792 a răspuns:

Din mica mea experienta nu cred! exista multe riscuri pentru ea daca face sex!winking