| anonim_4396 a întrebat:

De ce femeile au picioarele drepte și bărbații nu?

49 răspunsuri:
| Emazio a răspuns:

? laughing) ce? Eu stiam ca avem picioare la fel.

| Violleta2022 a răspuns:

Pana ajungi tu barbat, vei afla adevarul! happy

| Swae a răspuns:

De ce te uiti dupa barbati?

| anonim_4396 explică (pentru Swae):

MissSugius

| Swae a răspuns (pentru anonim_4396):

Urmareste-ma pe Instagram, Laintrelabari.

| anonim_4396 explică (pentru Swae):

Am căutat numele ăsta și te-am găsit tot pe tine când îți băgai vesela in fund

| Swae a răspuns (pentru anonim_4396):

Cred ca ma confunzi cu mama ta. Mai incearca.

| anonim_4396 explică (pentru Swae):

De aceea nu am vrut să fim prieteni. Ești foarte bădărană și needucată.

| Swae a răspuns (pentru anonim_4396):

Badaran si needucat sunt la fel. Mai incearca.

| anonim_4396 explică (pentru Swae):

Hai că nu am timp sa educ boracii

| Swae a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu sunt multa si nici mica. Daca ma cautai poate aflai si ce varsta am, dulaule.

| anonim_4396 explică (pentru Swae):

Te-am căutat la penitenciar. Daca nu dai dovada de putina feminitate n-am ce scoate de la tine. Stai că văd că mi-ai mai raspuns la o întrebare, sigur mi-ai scris o tâmpenie

| Swae a răspuns (pentru anonim_4396):

Dau cu cine merita.

| anonim_4396 explică (pentru Swae):

Cu câinii?

| Swae a răspuns (pentru anonim_4396):

Ti se pare ca sunt cu o javra ca tine?

| anonim_4396 explică (pentru Swae):

Dar frustrata mai ești. Mănânc niste prăjitură cu nes. Vrei?

| Swae a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu suna rau. Da-mi alta totusi, ca nu vreau sa iau vreo boala de la tine.

| anonim_4396 explică (pentru Swae):

Folosim protecție

| Swae a răspuns (pentru anonim_4396):

Se evapora la cat de bolnav esti.

| anonim_4396 explică (pentru Swae):

Eu cred că ai uitat sa îți iei pastilele. Habar nu am ce fel de om ești tu de jignesti lumea din senin. Eu m-am coborât la nivelul tău și ți-am dat apa la moara dar da și tu dovada de bun simt și roaga-ti scăfârlia sa nu mai genereze doar bășini.

| Swae a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma scuzati.

| anonim_4396 explică (pentru Swae):

Ia zi, ce te frământă?

| Swae a răspuns (pentru anonim_4396):

Despre ce iti place sa vorbesti

| anonim_4396 explică (pentru Swae):

Asta era o întrebare sau ce

| Swae a răspuns (pentru anonim_4396):

Da

| anonim_4396 explică (pentru Swae):

M-ai făcut în toate felurile, trebuie sa fiu răsfățat ca sa îmi dau drumul la exprimare

| Swae a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu cred ca esti masochist si iti place.

| anonim_4396 explică (pentru Swae):

Da, sunt de-a dreptul excitat și mă catar pe pereți

| Swae a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti spiderman cumva? Si el se catara pe pereti si arunca cu panze.

| anonim_4396 explică (pentru Swae):

Arunc și eu cu ceva ce seamănă a panza, intr-adevar. Cred că ai văzut întrebarea mea cum că mă îngrijesc și ai intrat în vorbă cu mine ca sa mă întrebi cum fac sa am un ten șmecher

| Swae a răspuns (pentru anonim_4396):

E de la panza, nu?

| anonim_4396 explică (pentru Swae):

Pentru binele integrității site-ului, eu la panza mă refeream anterior.

| Swae a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai ma bucur sa-ti stiu secretul, desi nu dai dovada de om ingrijit. Ce mi-a ramas intiparit in minte au fost carnatii de casa.

| anonim_4396 explică (pentru Swae):

Stai, care e secretul?

| Swae a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce ai mai deschis subiectul daca nici tu nu stii despre ce vorbesti?

| anonim_4396 explică (pentru Swae):

Ai zis că te bucuri sa îmi știi secretul, eu n-am menționat că fac un lucru în mod special. Ai mai zis că nu dau dovada de persoana îngrijită, poți să mă mirosi pe unde vrei, sunt fara cusur

| Swae a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai de unde pana unde partea cu ingrijirea tenului? Am vazut destule mesaje, nu tin minte sa fi vazut vreunul postat de tine si nici n-ai postat poze cu tine ca sa ma lamuresc in legatura cu asta si nici nu ma prea intereseazalaughing nici n-as avea nevoie de asa ceva.

| anonim_4396 explică (pentru Swae):

Asta ar mai lipsi, sa pun poze aici. Mai bine pui tu.

| Swae a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai tocmai ai fost nesimtit cu mine, nu cautam raspuns la asa ceva si ti am dat instagramul meu, dar vad ca te bate tehnologia. Asa ca te las in pace. Pa

| anonim_4396 explică (pentru Swae):

Ah ce dramatic

Răspuns utilizator avertizat
| Swae a răspuns (pentru nimportequi):

Multumesc. Acum te poti duce sa plangi intr-o perna.

| anonim_4396 explică (pentru nimportequi):

Ești mai prost decât ea

| Swae a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe tine nu te intrece nimeni

| anonim_4396 explică (pentru Swae):

A fost mai mult sa amplific in cazul lui. De unde stie ăla că nu arăți rău, i-ai trimis poze de la mare?

| Swae a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai a fost destept si a stiut cum sa ma caute.

| anonim_4396 explică (pentru Swae):

Mi-a trimis mesaj sa mă înjure de toate cele. Spala-te cu el pe cap, cine se aseamănă se adună

| Swae a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor)) Ei pe naiba. Si mie mi-a trimis msj privat. Crede ca sunt fake.

| Edyy5555 a răspuns:

Pentru ca barbatii mai au si muschii pe picioare care sunt proeminenti si dezvoltati de aceea