| SamsungElectronics a întrebat:

Bună seara,

De ce fetele din ziua de astazi sunt cu fițe și cu figuri?

Răspuns Câştigător
| LordCristobal a răspuns:

Pt ca au mentalitate proasta, sunt prost crescute cu o cultura a tupeului si nu au pic de cultura generala in cap.

| SamsungElectronics explică (pentru LordCristobal):

Foarte bine ai zis, apreciez

20 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

De ce spui - din ziua de azi? Ai cunoscut și fetele din alte zile și ai constatat că cele dea zi sunt diferite?
Ce înseamnă că sunt cu fițe?
Ce înseamnă că sunt cu figuri?

| vodami92 a răspuns (pentru sadrian46):

Mai degraba alea siliconate botoxate au fite figuri pretentii in cap! dar astea normale nu! nu ai sa vezi asa ceva!

| vodami92 a răspuns (pentru sadrian46):

Desi in ziua de astazi si fetele normale sunt asa! iar daca nu au inca botox si silicon! isi fac! au tot timpul din lume!

| anonim_4396 a răspuns (pentru vodami92):

Și astea normale au figuri în cap multe dă-le în morții lor! Puține sunt cu o buna creștere și femei de casa, trag la cocalari majoritatea, bine le fac ca le bat și baga la produs, de ăștia cuminți se feresc, asa e natura lor sa iubească cocalarii, la unele le place sa fie bătute se numește sindromul Stockholm. Foarte rar vezi una care sa nu aibă figuri, ifose și sa nu le interesează banii.

| vodami92 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai crezi ca de ce isi faceau botox si silicoane! degeaba asa! au si fundul ala de brazilianca! plus talia de viaspa!

| anonim_4396 a răspuns (pentru vodami92):

Alea din start le eviți. Problema este ca nu prea mai exista oameni cu moralitate, cei 7 ani de acasă, buna creștere, demnitate, bun simt, ai asta e și în rândul nostru a bărbaților, problemele societății nu sunt femeile care fac parte din tipologia asta ci mindsetul ( mentalitatea) noastră de primitivi, ca în loc sa fim uniți, buni unii cu alții ne mâncăm de vii! De aia străinii ne considera primitivi au dreptate, ne uram prea mult între noi asa aiurea ca ala de ce are, și eu nu! Ala e prost, sau cum de are ala bani și eu nu am, oare ce face, cum ii face, știm sa comentam viata altora a unora e prea nesemnificativa și nu s băgați în seama când vb despre ei, dar nici nu au ce vb interesant despre ei ceva și atunci denigrează și bârfește pe Ilie sau pe xulescu. Nici animalele nu se comporta asa între ele cum ne comportam noi ființe umane și "inteligente" unii cu alții, suntem mai rău ca animalele sălbatice. E trist ca am crezut ca doar țiganii sunt sălbatici dar și ogramada de romani sunt la fel. Creștinii sunt ipocriți, am cunoscut atei care chiar erau oameni ok fata de creștini care sunt foarte rai și perverși, ne mai dam mari ca suntem creștini dar unde sunt faptele? Eu nu am întâlnit un om bun pana acum in afara de un vecin de langa mine. De problemele astea niciodată nu o sa scăpăm. Sa vezi cand o sa urci ierarhic când evoluezi social cât de urat o sa fi, bârfit și denigrat, judecat, unii chiar o sa tina morțiș sa te tragă în jos, deci astea sunt problemele reale nu unele distruse

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai respectul meu pentru ca spui lucrurilor pe nume!

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Alea de ieri erau mai simpatice?
Taranci cu fite si figuri au fost mereu. Nu le baga in seama, cauta ceva mai special.

| vodami92 a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Nici mie nu imi plac mai ales alea siliconate si botoxate! alea sunt bune pentru sex dragoste! dar nu ca sa faci casa cu ele! cum sa faci casa cu asa ceva! nu ai cum! este imposibil!

| SilentRain a răspuns:

Pentru că nu știi unde sa te uiți
Nu are sens sa generalizezi, nu le cunoști pe toate

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Pentru că vulpea când nu ajunge la struguri zice că sunt curv3.

| Emma30555 a răspuns:

La ce răspunsuri ai primit poți sa ți dai seama, și singur. Sunt unii care au mentalitate de abuzatori au ura fata de femei, ăștia nu au de ce sa aibă vreodată vreo iubita. Apoi mai sunt unii lepre care nu muncesc, nu fac nimic dar au pretenții, și mai sunt și categorii de băieți timizi care ar vrea sa fie ei curtați. Nu fetele au fițe ci băieții care le abordează nu sunt potriviți pentru ele. Când o fata se îndrăgostește dăruiește totul, dar cum sunt categorii proaste de băieți bineînțeles ca exista și fete de aceeasi speță dar eu nu vorbesc de genul asta de persoane

| ReddY25 a răspuns:

Pentru ca lumea s-a schimbat oarecum si nu mai e ce era o data

| vodami92 a răspuns (pentru ReddY25):

Pai da vor numai smecheri de astia! sa isi puna mintea cu ei! sa rada la orice rahat ****! etc!

| CleanHeart a răspuns:

Nu toate, sa nu bagam niciodata fetele sau baietii in aceeasi oala
Sunt si fete simple si respectuase de care iti este mai mare dragul sau baieti dulci si educati pe care ii respecti si iti place sa iti petreci timpul cu ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt cu fițe și figuri, nu găsesc băieții sau bărbații pe care îi vor ele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crezi ca părinții lor sunt mai ok? Au preluat jegoasele tiparul comportamental și al gândirii de la părinți și anturaj, pentru ele și pentru unii idioți orice prostie e în voga ca asa sunt normele societății dar de cei 7 ani de acasă, bun simt, politețe sa cam uitat, nu doar ele sunt o probleme, societatea e morbida, tâmpită, prelueaza orice de la americani, orice prostie, dar de la noi mai nimeni nu copiază nimic, cam toți ne urăsc. O alta chestie ar fi ca unii asa le-a învățat cu mașini de lux, vacante, bani, orice fără ca ele sa miște un deget. Nu mai exista moralitate, nu vezi ca majoritatea fac video chat și only fans? Puține se mai duc la lucru, sau trag de pe unii lacketi bani sau de pe străini.
Din păcate nu doar ele sunt o problema, ci toată societate e în plina degradare, omul bun e luat de prost asta e societatea în care trăim, nu se mai merita sa fi bun cu nimeni trebuie sa fi al naibii, dacă te vad moale ești victima în mod sigur. Falsitatea, ipocrizia, bârfele atrag oamenii, parsivenia, viclenia, ăștia se aduna toți laolaltă indiferent ca e bărbat sau femeie, prostii de obicei sunt mai mulți într-un grup, oamenii solitari sunt cât de cât ok, cu caracter și bun simt, inteligenti. Când un om e urat de un altul acela mai aduna și alții care îl urăsc pe ala, dar ei nu au nici o treaba unul cu alta, vezi persoana solitara cat este de strong de a reușit acest lucru? Doar asa poate fi învins, ca aia de ar fi la fel de solitari ar fi prosti grămadă, și de cele mai multe ori sunt prosti grămadă ca singuri nu prea au argumente sa te atace, doar în grup ca lupii.
Întreaga societate reprezinta o problema pentru cei care au valori morale, etice etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt asa pentru a ascunde faptul ca nu au nici-o calitate.
Nu ele sunt de vina ci baietii/barbatii care le venereaza pe retelele de socializare, stii vorba aia nu e prost cine cere, e prost cine ofera. Daca nu le-ar da nimeni atentie ar cobori instant cu picioarele pe pamant.

| vodami92 a răspuns:

Pai ele le zic spun barbatii ca sunt bunaciuni! astea botoxate sau siliconate! si ele ce sa vezi! prind curaj sau elan! sa isi faca toate astea! oricum am vazut si eu tot feluri de cazuri de genul asta! in care erau batute! violate! apoi inchise in beciuri! magazii! etc! ele nu vor! si striga ajutor! dar cine sa le salveze! ca apoi ele sa ajunga la produs! nu am vazut asta in adela de la antena 1! dar am vazut in schimb in lectii de viata de pe pro tv! chestiile astea! si acolo in lectii de viata sunt adevarate subiectele! nu sunt false! facute la misto! sunt bine gandite! chiar va recomand asa sa urmariti! daca va place bineinteles lectii de viata! daca va place adela de pe antena 1 in schimb! nu e problema! nu va condamn! poate va place ala mai mult!