| Debb a întrebat:

De ce sunt interesati baietii doar de fetele slabe(fizic)? Adica am vazut baieti frumosi care au prietene foaaarte urate dar cu un corp suplu.

11 răspunsuri:
| DragosMentol a răspuns:

Da nu numai de slabe... si putin mai plinutze (p fund, solduri(putin), tzate) tongue depinde acum fiecare cu cei place
Mie unu numi plac fetele ff slabe...( gen cum facea un prieten misto de una pe la spate de ii punea palma langa fund sa masoare daca are palma mai mare ca funde eilaughing

| Ayna a răspuns:

Slabe fizic sau moral?

| Alișa00000000000 a răspuns:

Mare dreptate are 'satisfaction':*

| Struuumf a răspuns:

Pentru ca nu am timp si nici interes sa stea sa cunoasca o fata la adevarata ei valoare indiferent de marime, inaltime etc. se uita doar la frumusetea exterioara. conteaza si asta, dar daca nu te intelegi cu persoana respectiva, degeaba.

| Satisfaction a răspuns:

Majoritatea baietilor sunt interesati de fete slabe deoarece pentru acei baiati conteaza mai mult aspectul fizic iar restul baiatilor care au prietene mai plinute pun mare accent pe ce au ele in cap si ce scot pe gura in public. Parerea mea.

| Smile94 a răspuns:

Dar nu e adevarat
daca u te consideri frumoasa vei atrage multe priviri
nu te mai considera inferioara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paai de ce crezi?
pentru ca arata mai bine.
automat o fata mai grasa este mai inferioara unei fete slabe in ochii lumii desigur.

| PeterIuli a răspuns:

Fetele slabe pentru ca sunt mai placut vizibile in public decat o fata grasutza(cel putin). mereu se zice despre fetele grase ca nu se pot abtine si etc... poate nu o fi asa dar acolo te gandesti mereu

| rabucosmin a răspuns:

Mie imi plac toate fetele aproatpe eu am 15 ani si am avut 2 prietene si ma despartit de ele ca nu ma ancelege si pe mine ce simt pentru ele i-am spus pa pa pa si gata

| rabucosmin a răspuns:

Daca nu-i alege fetele frumose pe ei si sie da la fete urate de aia macar la fete urate are sanse foarte mari

| EmmaDM a răspuns:

Aici trebuie sa te contrazic. Sunt de felul meu mai slaba si asa e ca orice as face nu ma ingras. Si din contra cei mai multi baieti care i-am intalnit le plac fetele mai plinute un pic pentru ca zic ei ca la alea au ce prinde(ma rog teorie stupida)
Asa ca nu toti baietii se uita numa dupa alea slabe. Ca daca Dumnezeu lasa numa barbatii sa le placa fete slabe atunci ar fi lasat numai fete slabe pe pamant. Dar Dumnezeu ne-a lasat pe fiecare diferiti cu diferite pareri si pentru fiecare om o lasat o jumatate pe care fiecare o veti gasi intr-o zi. Asa ca nu te mai gandi ca esti mai plinuta gata nu te mai plac baietii. Fiecare are gusturi diferite ca daca toti lar avea la fel sar certa pe fete laughing