| Allergikaa a întrebat:

De ce sunteti acum implicati intr-o relatie? Va ajuta cu ceva? sau doar din dragoste?
Funda:X!

Răspuns Câştigător
| FlorinDiablo a răspuns:

Momentan nu am nici o relatie, si nu am din comoditate mie prea lene sa o sun pe una sa o scot la suc sa ies cu ea sa nu mai uit dupa altele...

5 răspunsuri:
| 354 a răspuns:

Buna.Orice om care se implica intr-o relatie consider ca ar trebui sa o faca doar dintr-un singur motiv :place persoana respectiva, subliniez faptul ca o place pentru ca nu poate fi vorba la inceput de iubire, deoarece mai intai trebuie sa ti la persoana respectiva, dupaceea sa o iubesti! acesta este si motivul meu pentru care sunt implicata intr-o relatie!

| Silviu591 a răspuns:

Pe scurt..am avut o relatie de 3 ani.s-a terminat, dupa am vrut sa experimentez si timp de un an jumate am tot incercat diferite partenere.m-am plictisit si voiam din nou ceva serios..si acum am asa ceva si asta ma face fericit

| rousz a răspuns:

Ce este si cu intrebarea asta? Din moment ce esti implicat intr-o relatie normal ca sunt multe beneficii, cum au comentat si baietii mai in jos, bine difera si relatiile intre ele, sa-ti spun despre relatia mea : sunt intr-o relatie datorita unui joc si pentru ca am ajuns sa ne iubim, cu ce ma ajuta? intrebare fara rost spun euwinking dar poti spune ca dragostea te ajuta cu ceva? asta dai de inteles, dar uite ca nu e asa simplu : vezi un baiat si zici ca de ala te indragostesti nu, e ceva uman sa iubesti, a iubi, nu inseamna a putea ajuta sau ceva de genulwinking ci pur si simplu e un darwinking

| Allergikaa explică:

Eu am intrebat de ce vreti o relatie n-am spus ca vreau unahappy.

| dnbm3 a răspuns:

Eu sunt implicat intr-o relatie acum pentru sex sex si iar sex si anal.Imi face si oral anal uneori. Funda?