| cinevainpanamea a întrebat:

De ce sunteti ataaaat de convinsi ca nu exista fete frumoase si destepte in acelasi timp?
de ce daca o fata e frumoasa e neaparat proasta?
multa lumea am vazut ca gandeste asa si sincer sunt dezamagita...
[bine, nu ma refer la pitipoancele care e numai botoxul de ele, ma refer la fete naturale, modeste, simple, dar frumoase]

Răspuns Câştigător
| NickiMinaj a răspuns:

Pentru ca e greu de ajuns la fetele frumoase si destepte, au si pretentii, sunt in general si educate, nu le combini chiar cu un cico sau la cartela. Vulpea care n-ajunge la struguri zice ca sunt acrii, nu baieti? laughing

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sant si fete frumoase-proaste dar sunt si frumoase-destepte nu toate intra in aceeasi oala si la baieti e acelasi lucru, lumea zice prostii daca cred ca toate sunt la fel

| anduta160 a răspuns:

Eu sunt de parere ca sunt fete frumoase si destepte numai ca sunt cam putine.

| FunkYboy a răspuns:

Eu cred ca nimeni nu e urat propriu-zis:de exemplu eu, pana acum 3 saptamani credeam ca sunt urat pentru. ca nu aveam prietena dar acum am. Oricum, revenind la subiec exista fete destepte si frumoase dar si proaste frumoase. Oricum, eu, prin "destepte frumoase"nu vreau sa spun tocilare>-

| ĐǿŁŁY a răspuns:

Exista fete frumoase si destepte.Desigur daca o fata este frumoasa si nu stai de vorba cu ea, nu o cunosti in afara de fizic, cei mai multi trag concluzia ca e proasta.
Treaba lor. Fata daca e frumoasa si ea stie ca e desteapta e de-ajuns.Altii sa zica ce vor.
Desteapta stiu ca e cei care tin la ea si care cunosc fata, ceilalti n-au importanta.
Daca nu cunosti un om n-ai de unde sa stii cum e el.Nu ambalajul ii descrie omului inteligenta.

♥Cŕažλ♫ ĐǿŁŁ♥DyA♥

| oliviaronti91 a răspuns:

Legea compensatiei