| Arakiss a întrebat:

De ce tipele lesbi folosesc dildo-uri? Care e logica?

Răspuns Câştigător
| Raven a răspuns:

Pentru că, deși nu îi plac bărbații, vaginul ei funcționează la fel ca cel al unei femei obișnuite și pentru a obține orgasm vaginal e nevoie de penetrare, indiferent cu ce-deget, dildo, etc.

| Arakiss explică (pentru Raven):

A fi lesbi nu inseamna ca nu ii place orgenul sexual masculin?

| suităr a răspuns (pentru Arakiss):

Nu doar organul, tot barbatul. Nu sunt atrase de barbati fie ca-s castrati sau nu. Egalezi o bucata de plastic cu un organ functional?

| Arakiss explică (pentru suităr):

Bucata aia de plastic aia vrea sa fie, o copie a organului.
Daca urasc originalul cum accepta copia?

| suităr a răspuns (pentru Arakiss):

De ce să mâncăm ursuleți de jeleu când există urși reali?

| Arakiss explică (pentru suităr):

Ursi reali din jeleu? Nu te cred.

13 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu vad logica intrebari, pentru a se satisface sexual

| corbulalbrosu a răspuns:

Dupa logica ta folosirea unui : castravete, a bananei, a lumanari sau a unui creamwurst cu rol de plua, laughing comparativ cu un dildo, ar fi mai OK?

| Hammurabi a răspuns:

laughing Pentru că scârba asta de anatomie defavorizează total tipele lesbi față de tipii homosexuali.

| Plato a răspuns:

Le displac barbatii, nu rolul de femeie.

| suităr a răspuns:

E vorba de atracție, un penis vine cu un bărbat întreg lipit de el lol

| Bibio22maria200500000 a răspuns:

Ești fată și ești lesbi?

| Arakiss explică (pentru Bibio22maria200500000):

Nu sunt fata, dar pentru tine daca vrei pot fi lesbi. laughing

| 97789865367 a răspuns:

Pentru ca le plac fetele, adica unora le place sa fie cu fete dar le place sa foloseasca dildo, pentru ca pur si simplu nu le place sa o fata cu un baiat, e ca un joc de roluri. Sper ca ai inteles!