| tpufpe a întrebat:

De ce toata lumea isi bate joc de mine? Am fost cu un baiat 6 luni, ne-am despartit ca ma mintea si s-a combinat cu alta. dupa 3 luni se roaga de mine sa ne impacam dar nu accept... dupa 2 saptamana iar o dam in vorba de asta si am zis sa ne impacam sa facem sarbatorile impreuna, imi zice ca nu mai e cu fata aia, dar a2a seara se duce la o fata("sora mea" asa ii zice) si atunci il sun si incepem sa ne certam, zice ca il stresez apoi ca el are pe alta si ca e la ea acum(in msj a zis)iar si-a batut joc de mine, alt baiat, vb cu el, ma impac bine cu el, eram prieteni, ne placeam, ne mai sarutam dar nu vroiam sa ma grabesc sa ma combin, sa nu fac iar greseli, ci sa il cun mai intai.asa,si intr-o seara zice ca eu tin la el, ca si-a dat el seama.si dimineata da msj ca s-a impakt cu fosta si s ii sterg nr sa nu-l mai sun...altu si-a batut joc de mine sad, lumea stie doar sa ma foloseasca, de ce? ce sa fac?

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu cred ca tu iti alegi intr-un anumit fel baietii: smecherasi, umblatori din floare in floare, imaturi. Fiindca ma intreb unde ai gasit tu doi barbati care sa se poarte asa de urat, intr-o lume alcatuita in general din oameni normali si responsabili.

| wildthing a răspuns:

Spui ca te mai sarutai cu el, dar nu erati combinati. Ce inseamna pentru tine, mai exact, sa fii combinata? Nu cumva esti cam "disponibila", cam "usurica"? Poate asta e problema.

| Kylexy a răspuns:

Te-ai indragostit de el fara sa iti dai seama
Nu mai face prostia asta ce ai facut-o niciodata gaseste-ti un baiat care sa te placa pentru frumusetea ta si spune-i de la inceput ce vrei de la relatia voastra.mult noroc

| chandnisharma a răspuns:

Invata sa scrii
invata sa te exprimi
Baietii s-au purtat asa cu tine deoarece tu le-ai permis.

| zalisa a răspuns:

Să lași dragostea și să te apuci de învățat laughing

| thealchemist a răspuns:

Ar trebui sa te maturizezi.

| tpufpe explică:

Smârta: am terminat scoala,.,. brigaela:ala cu care am fost 6 luni este smecheras, cand l-am cun nu stiam cum e da imi placea apoi ca era asa, cand ne-am impakt iar am zis ca s-a schimbat dar m-am inselat si celalal nu e smecheras.,., wildthing :nu pot sa zic ca a fost sarut, pupat, da asta pentru ca aman2 vroiam sa fim impreuna dar asteptam sa ne mai cunoastem, nu sunt usuratik deloc, si nici nu m-am indragostit de baiatu asta, doar imi placea de el si asa speram sa il uit si pe fostul, da n-am rezolvat nimicsad, si scuzati modu de exprimare da scriu in graba