| UnSimpluGand a întrebat:

Am si eu o poveste cam lungfa si cam delikata

Deci sa incepen...placeam un tip i-am spus iar el s-a despartit de altha pentru mine si neam combinat si era totu frumos pana cand incepusem sa ne certam in fiecare zi motive: priteni lui, un prieten de-a lui care vroia sa ne sarutam iar eu nu am vrut, ca nu vb la telefon si etc.intr-o zi am avuth o mica disputa de ajunsesem sa ne deps dar peste 2 zile nema impakt si tot asa timp de o luna cu o saptamana inainte sa facem o luna eu am fost la tara si am tinuth noi legatura dar nu stiu ce s-a intamplat cu mine ca, crdeam ca e mai bine sa ne desp si etc cand am ajuns acasa i-am spaus ca nu-l mai plac si etc si ne-am despartit el a facut crize vroia sa se omore si vroia sa ne impakam dar nu am fcautho.de vreo cateva zile el sa cb cu altha si sustine ca tine mai mult la mine decat la ea iar in momentu de fata noi 2 vb si ne intelegm foarte bine vrea sa iasa cuy mine afara si cand ii zic seara,, vise placute cu iubithata,, el imi zice mai bien cu tine...problema e ca acum mi-am dat seaman ca eu tineam f mult la el si inca tin iar atuncea ar fost doar momente din cauza ca nu nema mai vauth desta ziceam ca mai trecuth dar nu este asa acum cand ii spun cal iubeks nu ma crede si tot asa si i-a spus unelk pritene ca nu sti daca ar vrea sa mai fie sau nu cu mine
Intrebari:
1)Ma mai place?
2)Ce sa fac ca sa ne impakam?

Va rog ajutati-ma si scuzatzi greselile de ortografie

Răspuns Câştigător
| 4l3x a răspuns:

1 normal ca te iubeste
2 imapacati-va cat mai repede, ca ma supar pe tinehee hee e pacat sa stati certati cand v'ar sta foarte bine impreunahee hee

4 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Vai de capul meu,ma doare de la ce scris de tot rahatul ai.

In fine,e clar ca el e un cocalar sinucigas,iar tu o fetita fara minte si sentimente.

Nu il placi, il vrei inapoi din orgoliu, sa il furi IAR alteia.Il placi doar cand e LUAT DEJA.Comportament de fufa.

| FlyingSoul a răspuns:

Parerea mea e ca inca te place si ca se joaca putin cu tine tu icearca sa faci 1 saptamana 2 pe indiferenta si dupa aia decizi daca mai merita...

| lauthebest_8914 a răspuns:

Ar mai fi o sansa sa te placa
daca tu il iubesti si el te iubeste inpacativa tongue

| albina a răspuns:

Si ce daca te mai place. Daca o inseala pe tipa cu care e acum pe tine nu te va insela?
Uita-l. Vrei sa fii cu cineva care face crize si vrea sa se omoare? E decizia ta, te poti impaca usor cu el, dar mai bine lasa-l balta.