| Ciocarlan a întrebat:

sa va zic povestea mea, e vorba despre o fata din orasul meu, am fost cu ea de 9-10 ori spunem, dar mai oficial a fost de 2-3 ori. prima data am fost cu ea 2 zile mi-a placut mult de ea dar faceam niste faze si ne-am despartit, dupa 2 -3 luni asa am fost iar impreuna de data asta 3 saptamani, am avut o relatie sa zicem frumoasa dar ea se gandea la alt baiat, mi-a zis ca nu poate sa tina la mine, apoi ea s-a combinat cu un baiat mai mare ca mine ce-i drept la 17 ani, era mai vagabond asa fumeaza droguri tampenii, se imbraca bine na ce sa zic, cand am vazut ca s-au combinat mi-a parut rau m-am rugat de ea sa ne impacam pana mea, cei doi au avut o relatie de 7-8 luni mult mai diferita decat a mea cu ea, ei doi mergeau unu la altu in fiecare zi, poate difera si varsta mea de a lui si n-am stiut sa ma comport pana mea. dupa alea 7-8 luni, ei s-au desparti, apoi ea tot incerca sa flirteze cu mine, dar era fals adica era vorba de 2 zile in care se dadea pe langa mine incerca sa ma sarute. asa s-a intamplat de vreo 6-7 ori, iar dupa fiecare repriza de asta de 2 zile in care filtra cu mine imi zicea ca a vrut doar sa-l uite pe baiatu acela si pana mea ca tinea mult la el, am uitat sa precizez avem 14 ani amandoi, si am uitat sa zic ca cei doi nu au facut sex sau ceva de genu. asa si dupa fiecare 2 zile ca acestea, mai treceau vreo 3-4 luni apoi iar facea asa. asa pana cand a incetat sa mai faca asa, eu am reusit sa nu mai tin la ea sa o uit, ea nu mai se impacase cu baiatu acela de vreo 2 luni, iar eu nu mai tinusem legatura cu ea vreo 5-6 luni, apoi de ziua mea am sunat-o, am vorbit cu ea mi-a vorbit frumos, apoi un prieten de a nostru comun isi serba ziua de nastere. am vorbit cu ea ca sa mergem amandoi, nu eram emotionat deoc cand stateam cu ea. in seara aceia cand am ajuns pe mess, ea a inceput sa-mi zica ca e fericita cand sta cu mine ca vrea sa fim impreuna, n-am vrut sa o cred, dar totusi am crezut-o si i-am dat o sansa, asa si a inceput relatia, mergeam la ea, venea la mine a fost o relatie frumoasa, a dormit la mine cea ce nu a facut cu baiatu acela. uneori se vedea pe ea ca e fericita cu mine, dar uneori imi dadeam seama ca nu eu sunt baiatu pe care il iubeste, asa au trecut vreo 2 luni si ceva in care am avut mici certuri da ne impacam la fel de repede cum ne certam. dupa 2 luni si putin am vorbit cu ea 2 zile fata in fata daca ar vrea sa facem dragoste si pana mea, mi-a luat mult sa o conving am promis niste lucruri de care nu m-am tinut de cuvant dupa ce ne-am despartit, asa am fost la ea am facut sex ***, se vedea pe fata ei ca nu eram baiatu cu care vroia ea cu adevarat sa faca, adica acel baiat de 17 ani. ca sa faca dragoste cu mine i-am promis mai multe chestii, ca o sa fie diferit si alte treburi o sa ne intelegem mai bine, dar nu a fost deloc asa. adica am dezamagit-o.la o saptamana dupa asta, am chemat-o la mine am facut sex si la mine, iar la 3-4 zile cam asa, eram acasa, m-a sunat daca vreau sa ies afara ca ea acum pleaca de acasa, i-am zis ca da, dar ies in 15 minute, apoi ea mi-a zis ca daca ies in 15 minute mai bine nu mai ies, i-am zis bine si i-am inchis, apoi ea era in parc cu niste prietene, eu stiam unde o gasesc, am fost acolo am incercat sa o impac, am uitat sa precizez ca era foarte recalcitranta, adica o impacai greu cand o suparai tare, apoi a inceput cearta, i-am dat o palma tare, ea s-a suparat dar nu a plecat din locu acela, si mi-a zis ca nu mai am ce vorbii cu ea. apoi ea mi-a dat o palma si i-am zis sa ma lase si sa plece, ea a mai stat acolo eu am plecat m-am dus singur pe o banca, apoi ea a venit cu o prietena de a ei la mine, si mi-a zis daca vreau sa ne impacam si imi dadea usor cu piciorul in piciorul meu, atunci eram nervos, orgolios si in acelasi timp sigur pe mine, pentru ca eram primul ei baiat cu care a facut sex.si i-am dat un picior si i-am zis sa plece, apoi am plecat de acolo m-am intalnit cu niste prieteni si acolo era o fata, fata aceea m-a intrerbat daca vreau sa fiu cu ea, si i-am zis ca nu, apoi a venit si ea fiind iubita mea de care v-am povestit, fata aceea intrebandu-ma inca odata daca vreau sa fiu cu ea, apoi iubita mea fosta sa zicem a auzit si s-a pus ironic in genunchi rugandu-ma tot ironic sa ma combin cu fata aceea. am zis nu. apoi prin parc era baiatul acela de 17 ani de care fost mea prietena ii placea mult de el si inca tinea foarte mult la el. prietena care era cu M (fosta mea prietena) i-a zis ei hai sa mergem sa vorbim cu el. ea a zis bine, iar eu nu am oprita si i-am zis pleaca, ea s-a intors s-a uitat la mine, si m-a intreat esti sigur, iar eu i-am zis da, si m-am intors, la 30 de minute dupa, i-am vazut stateau jos vorbeau, ea era cu mana pe el, il mangaia, i-am lasat dar cand am vazut aia mi s-a rupt inima. am incercat sa o sun, dar nu am putut pana seara, cand era prea tarziu ca cei doi se impacase. am auzit de la o prietena de a ei ca ea s-a intalnit cu el doar la vrajeala ca sa vada ce spun sau ce fac. apoi cei doi s-au impacat iar eu m-am rugat in jur de 2 saptamani si ceva de ea ca se ne impacam, iar ea imi spunea ca nu vreau, ca daca s-ar impaca cu mine sar impaca din mila. au avut o relatie de vreo saptamana, timp in care eu am spus la toata lumea ca a facut sex cu mine si pana mea, lumea crezand-o curva. apoi s-a certat cu el m-a chemat la ea zicand ca nu vrea sa-l mai ierte pe el si vrea sa fie cu mine, m-am dus la ea si vorbea cu el la telefon, el ii spunea ca vrea sa se impace, si ea la un moment dat i-a spus, nu pot sa-ti dau raspunsul acum, te sun eu mai incolo, pa, pa. cand am auzit asta am plecat repede, iar ea mi-a spus ca nu are cum sa nu il ierte, cand tine asa mult la el. dupa asta am ajuns acasa, sora mea m-a vazut suparat, m-a intrebat de ce i-am spus, si a vorbit cu ea i-a spus ca o bate daca mai vorbeste cu mine, sau daca se mai baga in seama cu mine, ea a zis ca bine nu o sa mai faca asta, si eu la fel, nu am bagat-o in seama timp de 2-3 saptamani urmand un manual de imapcare, aceasta imi tot dadea like-uri pe facebook la toate postarile, ma intreba ce fac si pana mea. atunci eu incercam sa o uit aproape reusisem, dar mai imi trebuia timp, n-o bagam in seama iar ea incerca sa vorbeasca cu mine, dupa un timp cam din aprilie de pe 7 pana pe 14 iunie, aveam u ncerc de prieteni oarecum comun, ne intalneam pe afara, ea tot incerca sa vorbeasca cu mine, iar eu nu o bagam deloc in seama, ne intalneam oarecum des, iar ea vorbea cu mine, vroia sa imi spuna ca are niste probleme grave, iar eu nu o ascultam, nu o bagam in seama, pana cand intr-o zi am iesit afara, era si ea, si am intrebat cine merge la piscina, ea a raspuns ca eu, i-am zis bine, apoi un prt de a meu, a facut un gest gen, ooooo va duceti la piscina impreuna, eu n-am zis nimic ea a zis da, zicand daca vrea poate sa vina la mine la piscina, eu n-am zis nimic. am ajuns acasa nu am vrut sa o bag in seama, m-a intrebat daca merg, i-am zis ca da, dar m-a intrebat daca mai merge cineva, si i-am zis ca poate o fata, cu care am tot filtrat in timpul acesta de 3 luni in care n-am vorbit cu ea, aceasta o stia bine, si totusi fata asta era frumoasa. atunci ea a pus... la convorbire. apoi dimineata
m-am trezit m-a sunat mi-a zis ca vine acum la piscina, a ajuns acolo, dar odata ajunsa acolo, eu am crezut ca va filtra cu mine, adevaru e ca s-a purtat frumos, m-a mangaiat un timp, iar de la un timp nu mai imi dadusem seama ca nu mai stateam cu restul prietenilor mei ci stateam doar cu ea acolo la piscina, in fine am reusit sa-i fur 2 saruturi, adica ea m-a intrebat unde ii este telefonul, eu i l-am gasit si i-am zis sa ma sarute daca-l vrea, iar ea m-a sarutat. apoi am ajuns acasa la mine, ea la ea acasa, imi trimite mesaj, unde sunt si daca vin la ea, i-am zis ca da, a zis bine, am ajuns la ea si tot facea precizari despre fosta noastra relatie, daca miera dor si pana mea
am stat vreo 3 ore impreuna, unul langa altu, stateam langa ea si pana mea, nu am incercat sa o sarut, pana cand m-a sarutat ea o data, dar a fost mai mult asa ca un fel de pa, pa. am plecat, am ajuns acasa si am intrebat-o ce vrea sa faca, sa fim impreuna sau sa-si bata joc, si a zis ca nu stiu, am mai vorbit cu ea timp de cateva minute, si am intrebat-o in final, ce vrei sa faci, si ea a zis ca vrea sa fie singura, sa uite de baiatul acela, ca daca s-ar combina cu cineva, l-ar compara pe iubitul ei, cu acel baiat.

ACUM EU NUSTIU CE SA CRED, CE INSEMN PENTRU EA, CE AS PUTEA FACE SA MA IMPAC CU EA DEFINITIV? Dar mai ales credeti ca a tinut la mine, sau ca va putea tine?

Răspuns Câştigător
| crissa20 a răspuns:

Daca as fii in locul acelei fete nu as mai vorbi cu tine nicio data! Ai gresit enorm cand le-ai spus celorlalti ca a facut dragoste cu tine! dar daca tot a mai acceptat sa vorbeasca cu tine inseamna ca te iubeste si pe tine, dar mai mult tine la celalalt baiat!

| Ciocarlan explică (pentru crissa20):

Precizez, "am spus la toata lumea" la vreo 4-5 persoane care stiam ca-s mai proaste de gura.

15 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Chiar daca tine la tine, nu cred ca tine suficient de mult ca, sa fie definitiv cu tine, cred ca si pe tine si pe celalalt baiat va joaca pe degete cum vrea ea

| thelordoftime a răspuns:

Wtf? nu te-ai plictisit sa scrii atata? lasa in pana mea expresia aia cu "in pana mea "! se scrie flirta nu "filrta"! Si raspunsul la intrebare nu il poti afla decat de la ea!

| Girlslovelife19 a răspuns:

Eu nu te judec pentru greselile de ortografie. cand scrii atat de mult se mai intampla. in primul rand u pari foarte de treaba si un baiat ok nu un drogat si mai stiu eu cum. cel mai mult m-a deranjat ca u ai lovito. asta nu se face nici daca ar fi dat ea prima in tine! femeile nu trebuie batute. al doilea lucru care ma deranjeaza te-ai laudat ca te-ai culcat cu ea asta nu se face. in primul rand ma mir ca ea a acceptat asta si eu am tot 14 ani ma rog apr 15 da nu as fi acceptat pentru nimica in lume. mie mi se pare ca ea te joaca pe degete si pe tine si pe celalalt! nu te merita ca persoana mai ales ca u o iubesti si dupa tot ce ti-a facut. mai rar ca tine! pentru asta te felicit! ea mi se pare din cele spuse de tine ca e o curva scuze expresia dar nu am de gand sa o iau pe ocolite. vrei sa afli ce insemni pentru ea ei bine eu zic ca insemni un mod de a-l face pe celalalt gelos sau mai bine zis un fraier. eu zic ca nu ar trebui sa te impaci cu ea nu are rost va face la fel. e o fata usuratica si poate vei pricepe si tu asta candva! k eu sunt noua pe site si poate nu am experienta ca tine sau altii dar simtiam nevoia sa-ti dau aceste sfaturi. sper ca te-am ajutat si sper ca o sa faci ce am mentionat. dar daca nu iti convine ce am scris nu aplica. bafta si te rog sa-mi spui daca te-am ajutat. si chiar daca nu te-am ajutat spune-mi ce s-a intamplat in final. (daca vrei).kiss

| EdYtZuU12 a răspuns:

Moawma ai scris roman aici rolling on the floor

| Vizireanu_Diana_1997 a răspuns:

Mi-a placut faza de la piscinaaalaughinglove struck

| Rotaru_Ionut_1990 a răspuns:

Nu ar trebui sa mai faci asa ceva. Fetele sunt sensibile deci incearca sa iti recapeti prietena cerandu-i scuze

| PaulicaPaula a răspuns:

Mamaaaaaaaaaaaaaaa da stiu ca ai scris mult... uite eu cred ca ar trebui sa o uiti.nu mi se pare normal.in fine incearca sa vorbesti cu ea. spune-i tu ca daca vrea sa fie cu tine trebuile sa iti dea un raspuns si nu chestii de genu :``ma mai gandesc sau nu cred`` spune-i ca... nu stiu dar incearca sa discuti cu ea fata in fata nu pe facebook sau pe messenger.

| Nu_Mai_Mult_Edy_1987 a răspuns:

Eu am citit tot mi-a placut povestea
IN PANA MEA!rolling on the floor

| AxelPheonix a răspuns:

Nu ti-o fost lene sa scrii atat?

| xxxionutxxxcautxxxiubitaxxx a răspuns:

Nstiu sigur ce sa zis e o poveste captivanta in fine eu cred ca ai gresit cand l-ai spus tuturor ca ai facut sex cu ea daca nute superi zi sa faca sex xu ttn dac frefuza insemna ca nute iubeste te joca pe degete si inca ceva da-mi si mie idul tau idul meu e nistor_adrian76

| Lopată_Georgiana_1992 a răspuns:

Mbine nu stiu ce sa zic dar mi se pare ca ai folosit cam mult de "pana mea" si cred ca si pe restul care au citit ii deranjeaza. Si ceilalti cred ca nu s-au obosit sa citeasca plus ca ai si multe greseli de ortografie asa ca inainte sa te ocupi de relatii PUNE BURTA PE CARTE!

| Ciocarlan explică (pentru Lopată_Georgiana_1992):

Din obisnuinta, si in plus sunt cateva randuri scrise in + sunt scrise mai pe fuga

| lauraalexandra99 a răspuns (pentru Ciocarlan):

Ai folosit prea mult de " pana mea " si eu m`ai foloseam aceasta expresie dar nu asa multt ma plictisisem sa citesc da am citit totusi. mai bine ar fi sa o uiti dar si tu i`ai gresit enorm de mult :*

| YoDavid a răspuns:

Mie lene sa citesc tot laughing